SDN Zirve şaşırtmadı! En iyi kameraya sahip akıllı telefonlar – Aralık 2023

Bu konuyu okuyanlar

SDNRobot

shiftdelete.net
SDN
Reaksiyon puanı
566
Ne umdu ne buldu iPhone 15 sipariş etti ama…

Bu içerik ilk olarak Zirve şaşırtmadı! En iyi kameraya sahip akıllı telefonlar – Aralık 2023 adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
Henuz sensoru duyurulmamis olan Mate 60 Pro+'in sadece arka kameradaki fotograf performansi tartismaya kapali bir sekilde zaten en iyisi ancak bu site baz alinmamali. S21 Ultra ile iPhone 11'in kamera performansinin ayni oldugunu iddia edenler ve savunanlar telefonlardan zerre anlamiyordur, bu kadar.

Reaksiyon puanı
4,384
Henuz sensoru duyurulmamis olan Mate 60 Pro+'in sadece arka kameradaki fotograf performansi tartismaya kapali bir sekilde zaten en iyisi ancak bu site baz alinmamali. S21 Ultra ile iPhone 11'in kamera performansinin ayni oldugunu iddia edenler ve savunanlar telefonlardan zerre anlamiyordur, bu kadar.
"S21 Ultra ile iPhone 11'in kamera performansı" ile ne alakası var anlam veremedim. :D
Kimin zerre anlamadığını biliyoruz zaten şampiyon sakin. :D
"iyisi ancak bu site baz alinmamali" demişsin nereden alsınlar?

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
"S21 Ultra ile iPhone 11'in kamera performansı" ile ne alakası var anlam veremedim. :D
Kimin zerre anlamadığını biliyoruz zaten şampiyon sakin. :D
Guzel dostum benim, DXOMARK dedigin bagimsiz site; iPhone 11 ile S21 Ultra'ya ayni overall kamera skorunu veren bir site. Bu siteyi baz almayin dedim, adamakilli okumadan oraya buraya atlamanin bir manasi yok.

"iyisi ancak bu site baz alinmamali" demişsin nereden alsınlar?
Geekerwan, Mrwhosettheboss gibi editorlerin test videolarini izlemek bedava.

Reaksiyon puanı
4,384
Guzel dostum benim, DXOMARK dedigin bagimsiz site; iPhone 11 ile S21 Ultra'ya ayni overall kamera skorunu veren bir site. Bu siteyi baz almayin dedim, adamakilli okumadan oraya buraya atlamanin bir manasi yok.

Geekerwan, Mrwhosettheboss gibi editorlerin test videolarini izlemek bedava.
Mrwhosettheboss izliyoruz zaten favorimdir, :D bu adamı izlemeni de zamanında ben tavsiye etmiştim. :D

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
Mrwhosettheboss izliyoruz zaten favorimdir, :D bu adamı izlemeni de zamanında ben tavsiye etmiştim. :D
Oyle bir sey hatirlamiyorum, seninle bile muhabbetim tas catlasa 5-6 aya dayanir zaten. Cok eski mesajlarimda o kanali paylastigimi gorebilirsin, butun mesajlarima emote spamlayip anlamsiz anlamsiz yaygaralar cikarmanin anlami yok.

Reaksiyon puanı
4,384
Oyle bir sey hatirlamiyorum, seninle bile muhabbetim tas catlasa 5-6 aya dayanir zaten. Cok eski mesajlarimda o kanali paylastigimi gorebilirsin, butun mesajlarima emote spamlayip anlamsiz anlamsiz yaygaralar cikarmanin anlami yok.
Sen işine gelmeyenleri hatırlamazsın zaten.

Son düzenleyen moderatör:

Son mesajlar