Zil seslerini kopyalama

Bu konuyu okuyanlar

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Merhaba arkadaşlar hayırlı ramazanlar.
Android telefonumda bir bildirim sesini cok seviyorum. Ve telefon değişikliği yapacağım onu diğer cihazım da da kullanmak istiyorum bu sebeple cihazda bulunan zil sesini bilgisayara kopyalamam gerekiyor. Bu mümkünmü acaba? Zil sesleri ve bildirim tonları nerede duruyordur? Yalnız şöyle bir durumda var bu istediğim zil sesi belki kullanan da vardır Xiaomi nin doğa sesleri 2 bu bildirim tonu 3 farkli tonda doğa seslerini veriyor. Örneğin WhatsApp dan ardı ardına 3 mesaj geliyorsa birinde bir ses kuş sesi gibi diğerlerinde farklı sesler çıkıyor bunu sistem kendi ayarlıyor galiba kopyalama yapsam bile diger cihazda sadece biri çıkacaktır değil mi?

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Kullandığınız ses tonunun ismini Google'de aratarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz ses tonunu da yeni telefonunuza aktararak yeni ses tonu olarak ayaralayabilirsiniz. Bahsettiğiniz 3 farklı ses tonu mevzusu yazılımsal bir özellik olduğu için yeni telefonunuza geçiremeyeceğinizi düşünüyorum.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Kullandığınız ses tonunun ismini Google'de aratarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz ses tonunu da yeni telefonunuza aktararak yeni ses tonu olarak ayaralayabilirsiniz. Bahsettiğiniz 3 farklı ses tonu mevzusu yazılımsal bir özellik olduğu için yeni telefonunuza geçiremeyeceğinizi düşünüyorum.
Teşekkür ederim efendim denerim

Son mesajlar