Zihin kontrolü

Bu konuyu okuyanlar

Leadtek

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Merhaba

2008 yılından beri başımda bir ses hissediyorum ve zihnimi tam olarak kullanamıyorum, çok unutkanlık oluyor.Mesela namaz kılarken sanki beynimi aynı bilgisayar resetler gibi resetliyorlar, hangi rekatta olduğumu unutuyorum.Hesaplama kabiliyetim çok düşük.Beni psikiyatri doktoruna götürdüler ve şizofren teşhisi konuldu ancak şizofren olduğuma inanmıyorum.Kafirlerin yeni bir icadımıdır deccalmıdır artık neyse çok rahatsız ediyor.Sizinde başınıza böyle bişey geldimi? Allah belalarını versin kim yapıyorsa

Benim de yaşadıklarım bu kadının yaşadıklarına benziyor

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Bazen yani eskiden bana da oluyordu sonra namazdan önce ezanı birden fazla kez tekrar etmeye başladım taki sesi durdurup huşuya girene kadar bir daha o tip şeyleri duymadım.

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
cihazlı bu olabilir bittimi şuan? hala yaşıyor musun

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Radar antenleri neden oluyor olabilir Hakkari de kimin erken uyari yada fuze sistemi var?

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
şizofrenin her semptomunu taşıyorsun inkar etme şizofrensin

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905

sanırım böyle hissediyorsun.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Merhaba

2008 yılından beri başımda bir ses hissediyorum ve zihnimi tam olarak kullanamıyorum, çok unutkanlık oluyor.Mesela namaz kılarken sanki beynimi aynı bilgisayar resetler gibi resetliyorlar, hangi rekatta olduğumu unutuyorum.Hesaplama kabiliyetim çok düşük.Beni psikiyatri doktoruna götürdüler ve şizofren teşhisi konuldu ancak şizofren olduğuma inanmıyorum.Kafirlerin yeni bir icadımıdır deccalmıdır artık neyse çok rahatsız ediyor.Sizinde başınıza böyle bişey geldimi? Allah belalarını versin kim yapıyorsa

Benim de yaşadıklarım bu kadının yaşadıklarına benziyor

Öncelikle Unutkanlikla Ilgili Bir Doktora Gorunmeniz Gerekir.
Sorun Eger Herhangi Bir Gida veya Vitamin Eksikliginden Degilde Paranormal Bir Durum Ise
Güvenilir, Bu Isi Para Icin Yapmayan, Kuran ve Sünnet Ehli, Konusunda Uzman Biriyle Gorusmenizdir.

Cenab-ı ALLAH Şafii Ismiyle En Acil Sifalari Göndersin.

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
olum basit adam şizofren niye bu kadar kastınız bilmiyorsanız söyleyeyim şizofrenler şizofren olduğunu inkar eder
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca zihin kontrolü şu an mümkün değil saçma sapan komplo teorileri ilede gelmeyin

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
herkes kafayımı yedi böyle bir şey mümkün değil

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
yahu bana bir bir kanıt ver zihin kontrolü ile alakalı

büyük ihtimale şizofren ve alzeymer başlangıcı falanda olabilir

ben bilim hariç hiç bir şeye inanmam bilimsel bir açıklama yap

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Hipnoz yani hiptonize edilen kontrol edilir cia projesi bu.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
yahu bana bir bir kanıt ver zihin kontrolü ile alakalı

büyük ihtimale şizofren ve alzeymer başlangıcı falanda olabilir

ben bilim hariç hiç bir şeye inanmam bilimsel bir açıklama yap
beyin titreşimleri. xD

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
tamamda birde şey var bizi niye kontrol etsinler biz kimiz ki olum

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
tamamda birde şey var bizi niye kontrol etsinler biz kimiz ki olum
Sana her şeyi yaptırabilir mesela ben olsam senin beynini ele geçirip mesela ne bilym giderim polis karakoluna senin beyninden polise atlarım sonra da onu kullanarak bir mahkumu kaçırırım ya da seni pis işlerimde filan kullanırım insanlı deney vb.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Subliminal mesaja maruz kalmış olabilirsin. Herkes kalıyor. Bende de anlık unutma var fakat genetik. Zihin antrenmanı yapıyorum.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Need for Speed Underground 2'nin kapağında bile subliminal mesaj var. Youtubede bir İtalyanmı ne koymuştu. Orda gördüm ve şok oldum. O videoyu bir daha bulamadım. Bende kutusu vardı ve bakardım. Videodaki gibi adamın gösterdiği yere baktım ve umarım ban yemem sex yazıyordu. Şok oldum. Kuzenimde kutusu duruyor. Ona da gösterdim. O da araba oyununda ne alaka olduğunu düşünüyor. Bende ne alaka olduğunu düşünüyorum. Ama bu şirket EA ise bu tür şeyler çok normal.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Need for Speed Underground 2'nin kapağında bile subliminal mesaj var. Youtubede bir İtalyanmı ne koymuştu. Orda gördüm ve şok oldum. O videoyu bir daha bulamadım. Bende kutusu vardı ve bakardım. Videodaki gibi adamın gösterdiği yere baktım ve umarım ban yemem sex yazıyordu. Şok oldum. Kuzenimde kutusu duruyor. Ona da gösterdim. O da araba oyununda ne alaka olduğunu düşünüyor. Bende ne alaka olduğunu düşünüyorum. Ama bu şirket EA ise bu tür şeyler çok normal.
Bu arada forumda youtube videolarını paylaşan biri de öyle konular açıyordu tabelada abuk subuk şeyler yazıyordu :D

Reaksiyon puanı
51
şizofren farklı bir şey Senin yaşadığın şey dalgınlık olabilir çok sters den olabilir çok kafana takıyorsundur olayları çok şey düşünüyordun beyin aynı anda bir çok işlem yapıyor ama yorulduğu için bazıları unutuluyor

bence 1 hafta falan tatil yap eğlenmene bek şehirden uzaklaş kafandaki sorunları sil

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
sizin dediğiniz algıda seçicilikden başka bir şey değil mesala meşhur aslan kralın bir sahnesi mağlum kelime yazıldığı söylenir ancak orda disney de dediği bakarsanız anlarsınız sfx yazıyor yani filmi yapanlara saygı amaçlı ama millet bakın burada bu yazıyor dediğinde siz orda onu görürsünüz eğer benzerse

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Meşhur söz var sen Tanri ile konuşunrsan dua etme olur o seninle konuşursa şizofren olursun....

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
ama gene de söz güzel demi vectorrr neyse ben genede inanmak istemiyorum sonra kendimi siyahi ve garip bir güneş gözlüğü kullanan bir adam beyaz bir odada what is the real diye soruyor

Son mesajlar