Zenleri Müzik Setine Çevirin

Bu konuyu okuyanlar

Creative'in Z500 Playdock ürünüyle cebinizdeki Zen Vision:M veya Zen V ürünlerini bir müzik setine çevirebilirsiniz. Videolu inceleme için tıklayın.

Cebinizdeki müzikçaları müziksetine çeviren Playdock Z500, geçtiğimiz günlerde SDN Test Merkezi'ne misafir oldu. Bir süre eğlenmemize ve kaliteli şekilde müzik dinlememize vesile olan ürüne çeşitli işkenceler yaparak dayanıklılığını sınadık. Baktık en ufak teklemesi yok, sizlere bir tanıtım videosu hazırladık. Ürünün fiyatı biz videoyu hazırladığımız sıralarda belli değildi; şu sıralarda ise ürün sanal ve gerçek mağazalarda bulunabiliyor. Fiyat tahminimiz biraz düşük kalmış, bunu da buradan iletelim.

[flash=400,345]http://www.metacafe.com/fplayer/768807/sdn_crative_playdock_zen_incelemesi.swf[/flash]

Bilgi İçin: Creative Türkiye
Fiyat: 269 dolar + KDV
SDN - http://shiftdelete.net
 

Efe Zoroğlu

Profesör
Creative markalı MP3 çalarlar için tasarlanan TravelSound ve PlayDock hoparlör setlerinin Apple iPod uyumlu olması da iyi.Creative için iPod'lar artık hem rakip hem de iş ortağı.
3.jpg

 
Cemal Alpay, Creative'in Türkiye elebaşısı, toplantılarda "coopetition" diye bahseder bundan. Cooperation (işbirliği) ve competition (mücadele) sözcüklerinden yapma bir terim.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst