Zenfone 2 - Kamera Fotoğrafları

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Zenfone 2'nin fotoğraflarını merak edenler için Bimeks'e gittim ön ve arka kamerasından fotoğraflar çektim. Yüze odaklanınca sivilce olsun, sakal-bıyık olsun kendisi temizleyip, düzenleyip öyle gösteriyor. Ön kamera'dan kendimi çekip atacaktım örnek olsun diye de fotoğrafı düzgün çekiyorum Galeri'de ters gözüküyordu fotoğraf bende uğraşmadım. :) ve şunu da belirtiyim telefonu elime yeni aldım ve fiyatına göre telefon tasarımı olsun hızı olsun güzel, telefonu ön plana çıkaran özelliği bence 4gb rami ile kamerası.

ARKA KAMERA
ZDr7Pk.jpg

BMVD5D.jpg

l7ov6E.jpg

ogLrR7.jpg

ÖN KAMERA
n7vL3R.jpg
1y9MlG.jpg
LaJ1Wb.jpg
7kOMra.jpg

Reaksiyon puanı
2
Fotoğraflar yakınlaşınca bile netliği bozulmuyor, peki telefon o kadar da kalınlık hissi veriyor mu ?

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Fotoğraflar yakınlaşınca bile netliği bozulmuyor, peki telefon o kadar da kalınlık hissi veriyor mu ?

Hayır, diğer telefonlara kıyasla kalın ama kalınlık hisside incelik hisside vermiyor ama ağırlık hissi veriyor, ben buradayım dedirtiyor. Bazı arkadaşlar power turşunun üstte olmasını sorun ediyormuş kolaylıkla dokunabiliyorsunuz hem çift dokunma özelliği de var.

emretanriverdi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
en düşük olan alsam sıkıntı yaşarmıyım? şuanki telefonum kullanılamaz derecede donuyo. heralde en kötsünü alsamda iyi gelir bana :D özellik farkı neler?

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
en düşük olan alsam sıkıntı yaşarmıyım? şuanki telefonum kullanılamaz derecede donuyo. heralde en kötsünü alsamda iyi gelir bana
laughing.gif
özellik farkı neler?

1.8 GHz / 4 GB RAM / 16 GB hafıza : 1099 TL

2.3 GHz / 4 GB RAM / 32 GB hafıza : 1299 TL

2.3 GHz / 4 GB RAM / 64 GB hafıza : 1499 TL

yeni_raki

Asistan
Reaksiyon puanı
2
15-20 günden beri hanım kullanıyor 1099 olanlığı inanılmaz memnun öyle abartıldığı gibi da kaba kalın falan değil tavsiye ederim

RuiCosta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamerasınıda cihaz tasarımınıda beğemedim cihaz biraz daha ince olabilirdi..

Reaksiyon puanı
2
1.8 GHz / 4 GB RAM / 16 GB hafıza : 1099 TL

2.3 GHz / 4 GB RAM / 32 GB hafıza : 1299 TL

2.3 GHz / 4 GB RAM / 64 GB hafıza : 1499 TL

ben de 1.8 Ghz-16 gb ile 2.3 Ghz-32 gb arasındayım.
ramlar ı zaten aynı , gpu-cpu her iki modelde de aynı ise kafam iyice karışır. Arada 200 lira var, hafıza sorun değil ama işlemci farkı 2-3 sene sonra sıkıntı çıkarır mı diye düşünmüyo değilim.
f/p olarak alırsam 1100 lira veririm ama bir kere alıyorum düşüncesiyle alırsam 1300 veririm.
yardımcı olun arkadaşlar :D

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
ben de 1.8 Ghz-16 gb ile 2.3 Ghz-32 gb arasındayım.
ramlar ı zaten aynı , gpu-cpu her iki modelde de aynı ise kafam iyice karışır. Arada 200 lira var, hafıza sorun değil ama işlemci farkı 2-3 sene sonra sıkıntı çıkarır mı diye düşünmüyo değilim.
f/p olarak alırsam 1100 lira veririm ama bir kere alıyorum düşüncesiyle alırsam 1300 veririm.
yardımcı olun arkadaşlar :D

Bir kere işlemci farkı o kadar büyütülecek bir fark değil. Sonuçta 1 GHz'den bahsetmiyoruz. 2-3 sene sonra sıkıntı çıkarımı mı diye sormuşsun sanırım ileride çıkan oyunlara yeter mi diye soruyorsun. O konuda biraz şüpheliyim yetmeyebilir ama kesinlikle oyunu açacaktır. Bana göre depolama olarak en ideali 32 GB. ve son olarak da verebiliyorsan 200 TL daha fazla ver iyisini al taraftarıyım ben yani 32GB'lık modelini almalısın bence.

*

RuiCosta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haklısınız, ama telefon tasarim ödülü aldı yani genel olarak tasarımı hoş, sevmemeniz size bağlı birşey diyemem.
o ödülü verenler kör galiba beğenmediğimiz casperın tasarımları bile daha şahane hele ki v9'u gördükten sonra

S

SDN Okuru

SDN Okuru
V9 da okadar iyi deil testlerde zenfone 2 dah iyi tasarım odulunude senin benim gibi isi pek anlamayan adamlar vermiyo var demekki biseyler