Öneri Zam geldi butceyi 9500 e cikardim

Bu konuyu okuyanlar

Yusuf.nlbnt03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon almayi dusunuyorum.Universiteye baslayacam ve muhendislik secmeyi dusunuyorum.4 veya 5 sene beni idare edecek telefon almayi dusunuyorum.onceliklerim kamera,islemci,pil ve beni 5 sene boyunca yipratmadan kufur ettirmeden idare etmesi.Ön kamera ile snowboard cekimleri yapiyorum,arka kamera ile amator doga fotograflari cekmeyi dusunuyorum.dune kadar samsung s20 fe almayi dusunuyordum yine zam geldi ve 9k yi gecti fiyati boyle olunca biraz arastirma yaptim xaomi 11t de hosuma gitti suan bu ikisi arasinda kaldim.önerdiginiz baska modeller varsa belirtebilirsiniz...

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Merhaba.
Mühendislik öğrencisi için Samsung tarafnda S-Pen,li Note serisi daha uygn olur, modellerini belirttiğiniz sıfır telefonlar yerine temiz, ikinci el Note 20 veya bana göre daha iyisi 12Gb Ramli Galaxy Note 10+ almanız daha iyi olur diye düşünüyorum?

fatih39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
a73 almıştım özellikleri filan çok iyi almanı öneririm özellikle kamerası ve işlemcisi beni çok memnun etti diyorsan ki daha iyi olsun şu anda 10 k civarında olan s21 FE yi öneririm s20 fe ablam kullanıyordu ama memnun kalmadı

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Telefon almayi dusunuyorum.Universiteye baslayacam ve muhendislik secmeyi dusunuyorum.4 veya 5 sene beni idare edecek telefon almayi dusunuyorum.onceliklerim kamera,islemci,pil ve beni 5 sene boyunca yipratmadan kufur ettirmeden idare etmesi.Ön kamera ile snowboard cekimleri yapiyorum,arka kamera ile amator doga fotograflari cekmeyi dusunuyorum.dune kadar samsung s20 fe almayi dusunuyordum yine zam geldi ve 9k yi gecti fiyati boyle olunca biraz arastirma yaptim xaomi 11t de hosuma gitti suan bu ikisi arasinda kaldim.önerdiginiz baska modeller varsa belirtebilirsiniz...
S21 öneririm.