Z5c,z5,x hangi̇ xperi̇a ürününü almaliyim

tlghnkrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bu artik son sorum :) yardimlarinizi bekli̇yorum.

Son düzenleyen moderatör:

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bu aralar xperia uzak dur illa fiyat aralığın kaç ısınma sorunu senin için sorun olmayacaksa z5 al derim ama fiyat aralığın 2500 üstü ise yeni amiral gemiyi bekle ağustosta çıkacak ben şuanda s7 düşünüyorum kendime samsung alırsan note 5 alabilirsin ama biraz bekle derim note 7 çıkınca fiyatı düşer

tlghnkrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu aralar xperia uzak dur illa fiyat aralığın kaç ısınma sorunu senin için sorun olmayacaksa z5 al derim ama fiyat aralığın 2500 üstü ise yeni amiral gemiyi bekle ağustosta çıkacak ben şuanda s7 düşünüyorum kendime samsung alırsan note 5 alabilirsin ama biraz bekle derim note 7 çıkınca fiyatı düşer

samsunga karşı önyargım var şimdi s7 alıp 2700 lira versem 3 ay sonra düşecek fiyat beni üzecek iphone modelleride çok uçuk fiyatlar yoruldum borç ödemekten :) iphone ve lg den başksa telefon kullanmadım sony nin hatları keskinliği beni cezbediyo.

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
O zaman z5 ve ya premium al türkiye garantili 1847 z5 premium 2040 tl alabilirsin

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Fiyatı Düşme anlamında yoksa yere düştüğünde arka camı kırılır diye mi korkuyorsun al bakalım önerirsen bende alayım

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 nin fiyatı düşmez o eski samsung modellerindeydi s6 şuan 2000 tl çıkış fiyatı 2200 veya 2400 dü mesela note 5 2700 e çıktı şuan 2500 bu fiyatları vatan bilgisayaraı konuşuyorum hepsi burada göre konuşursak ordaki herşey ucuz 3250 tllik 6s 2869 tl o yüzden fiyatlara hepsi buradaya göre karar vermeyin

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Z5 Premium kullanan biri olarak kesinlikle S7 yada S7 Edge diyorum. Aldığıma alacağıma pişmanım; ısınma ve yavaşlama problemi devam ediyor. Xperia iON, Z, Z1, Z2, Z3, Z4 ve en son Z5 Premium kullanıyorum Sony konusu burada bitiriyorum. 4 yıldır Xperia kullanan biri olarak almayın diyorum.

tlghnkrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
peki şöyle sorsam kamera ve batarya performansı iyi fiyatı daha uygun telefon öneriniz nedir ?

Diego950

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sony kamera da kendini ovsede hic guzel.kamerasi yok ve isiniyor lgler iyi ama ondada kronik sorunlar fakat artik sorunlu olmayan telefonlar apple ama sunuda unutma telefon şans işidir kimisi 1 ay da bozulur kimisi 2 yil sonra.