Yurtdışından iPhone 4S mi yoksa Android'li bir telefon mu?

Bu konuyu okuyanlar

karamasmk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhaba!
Bir tanıdığımız 2 hafta sonra Bangok'a gidiyor ve bana iPhone 4s getirebileceğini söyledi.Kendisi de aldı 16 GB 4S pasaporta kaydettirmiş şimdi düzgün çalışıyor yani görünüşe göre sim kilidi yok.Pasaport işini hallettim de karar veremedim.iPhone 4S (16 GB) mu yoksa Galaxy S2 ya da HTC Sensation mu?
Bu arada iPhone 1300 tl gibi bir rakama denk geliyor sizce uygunmu?Daha önce hiç iPhone yada Androidli bir telefon kullanmamış biri olarak tavsiyelerinizi bekliyorum birde şuan Vodafone dayım ama Turkcell e geçebilirim hangisi iPhone yada cep internet için daha iyidir ve micro sim ile ilgili bilgi verebilirseniz çok sevinirim.Şuan Blackberry curve 8520 kullanıyorum.
(Biraz çok konuştum galiba ama heyecandan :) )
(Sony-Ericson Arc S de olabilir ama androidleri Türkiye'den alabilirim heralde...)

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Kesinlikle iPhone 4s getirt. Fiyatıda gayet makul 1,300 TL. Türkiye'de almaya kalksan 2000 tl'den aşağı alamazsın. İmkanın varsa 2 tane getirt birini satarsın 1,800'den satsan 500 TL net karın olur. Micro SIM de 128lik olanından alabilirsin hangi operatöru kullanıyosan bayisinden.

karamasmk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle iPhone 4s getirt. Fiyatıda gayet makul 1,300 TL. Türkiye'de almaya kalksan 2000 tl'den aşağı alamazsın. İmkanın varsa 2 tane getirt birini satarsın 1,800'den satsan 500 TL net karın olur. Micro SIM de 128lik olanından alabilirsin hangi operatöru kullanıyosan bayisinden.
Yorum için teşekkürler fakat 2 tane alamam :D Birde micro sim ücretli mi?

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Yorum için teşekkürler fakat 2 tane alamam :D Birde micro sim ücretli mi?

Şöyle söylim elindeki eski SIM kartı alma direk yeni bi micro sim al. 128lik olanı 12,5 falan. Tabi değişiyor fiyatlar yerden yere. Fakat elindeki sim kart 64lukse onuda kullanabilirsin ama servis bulunamadı hatası alabilirsin 4s'te. Evet ücretli
.

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Android bir model alman seni memnun edecektir. Özellikle 8520'den sonra. iphone da güzel cihaz fakat android daha esnek bir platform. iphone ile yapamadıkların canını sıkabilir :) tercih sana kalmış.

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Vodafone da ufak sim kartları beleş diye okumuştum. Diğerleri para alıyormuş.

SmiLey

Profesör
Reaksiyon puanı
55
iPhone 4S alırdım.

iPhone 4S alıp da sonradan pişman olmak zordur fikrimce. :)

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Açıkcası yurt dışından gelicekse tabiki İphone almak daha mantıklı, yoksa burda yüksek fiyata almış bulunacaksınız.. ama ordan daha uygun bir fiyata alabilirsiniz.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
2 tane 4s al birini okut yolunu bul :D

karamasmk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlar için teşekkürler.iPhone'dan çok çabuk sıkılabilinirmiş diye duydum han i hep aynı ekran ne widget ne anaekran filen...Gerçekten hala kararsızım.

karamasmk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iPhone flash desteklemiyormuş.Flash olmaması ne kadar kötü? (Yani çok gereklimidir)

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
O senin tercihine bağlı birşey. Mesela ben bir internet sitesine girdiğimde oradaki bir videoyu merak edip izleyemezsem moralim bozulur. O kadar para verdiğim cihaz neden bu içeriği açmıyor diye. Ama tabi iPhone da da facebook ve youtube videoları izleniyor. Tam flash içerik istiyorsan Jailbreak yapınca flash ekleyebiliyorsun. Jailbreak yapmadan iPhone kullanmak zaten 3310 kullanmak gibi birşey. Ama Androidde halihazırda herşeyi yapabiliyorsun.

Eğer Android bir cihaz almak istersen Android ICS 4 ile gelen veya bu güncellemeyi alacak bir cihaz tercih etmelisin. Günceli takip etmek hep iyidir.

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Htc Desire al derim.

Desire iyi güzel telefondu, zamanında. Ben de kullanıyorum, işimi de görüyor ama iphone 4S veya yeni android telefonlar yerine tercih edilecek bir model değil.

Android almak isterseniz önümüzdeki iki hafta içinde satışa çıkar mı bilmiyorum ama çıkarsa HTC One X almanızı tavsiye ederim.

Gulen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet iphone 4s'den cabuk sIkIlInabiliyor. daha dogrusu soyle oluyor: iphone 4s'i eline alinca hele blackberry'den sonra mucize gibi geliyor ama bircok ozellik, mesela siri filan sadece amerikaya gore ayarlanmis ve bu cok sinir bozuyor. Android ise daha esnek, daha kullanisli. Iphone ile hava atarsin (gerci cok havasi kalmadi, herkeste var artik), androidden performans alirsin.

--- Mesaj Güncellendi ---

ayrica bir pasaporta 2 sene gecmeden telefon kaydettiremiyorsun...

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bir sensation kulllanıcısı olarak s2 derim.

iphone konusuna gelince 4s değil ama 4 kullandım (4s kullanan arkadaşlarda test ettim) kesinlikle Android derim başka birşey demem. itunesle yabancı bir bilgisayardan 1 müzik yüklemek ne kadar zordur bilirmisin?

karamasmk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sizce iPhone 4S alınmalı mı yoksa bekleyip iPhone 5 mi alıyim?

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Sonuçta her sene bir iPhone almıcam bir kere alacağım için sordum.4S ara bir model...

htc 'nin bir sürü modeli çıktı yaw Bunlardan birini düşünebilirsin, Veya S2 hata Nexus ta oldukça sağlam telefonlar bana göre 4S ten daha iyiler.

Sadr-azam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4S hem kullanırken hem satarken memnun eder sizi. Muhtemelen aldığınız fiyata satabilirsiniz o derece yani. :)

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bende iphone 4s var Beni,m arkadaş çinde çalışıyor Bana gönderiyor.
iPhone 4S'in duyurulmasının ardından Çinli Telefon imitasyoncuları orjinalini alamayacak olanlar için iPhone 4S'i kopyaladı. Çin Malı iPhone 4S ürünümüzün görünüşü orjinali ile aynıdır. Apple logosu mevcut olup, Wi-fi özelliğide bulunmaktadır.

Özellikleri:
32.GB hafıza kartı var

Türkçe Dil Desteği,
Wi-Fi (Kablosuz İnternet Bağlantısı)
Dokunmatik Ekran,
Birebir aynı görünüş (orjinal iPhone 4S ile),
Mp3, Mp4, Java desteği,
Facebook, Msn ve diğer uygulamalar,
Opera internet tarayıcısı,
Almak isteyen özel mesaj yaz..
kargo bedava gönderebilirim
200 $

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
içinde ios olmadıkça neye yarar isterse ferrariye benzesin

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
iPhone 4S aldır sen ;)

Bakma internette ki yorumlara. Yok Flash desteği yokmuş yok o yokmuş yok bu yokmuş. HTML5'e geçiliyor. Flash Mobile desteği kesildi neyin Flash'ından bahsediyor bu yorumları yazanlar gerçekten merak ediyorum. Android esnek bir platformmuş. Esnek platforum olduğundan mıdır ki çok zor kullanılıyor. Ondan mıdır ki en çok mobil virüs Android'den çıkıyor ? !

Sen iPhone'u getirt gerisine burada karar ver ve akışına bırak ;)

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İlk defa üst seviye akıllı telefon kullanacaksanız tavsiyem kolay kullanım istiyorsanız 4S'ten yana olur. Olur da Android almaya karar verirseniz kesinlikle Galaxy Nexus'tan şaşmayın derim. Bakın daha bugün 4.0 güncellemesi Galaxy S2 için geldi (Ekim'de çıkmıştı) ve beğenen çok az. Galaxy Nexus alırsanız ilk güncellemeler her zaman o telefona çıkacaktır ve uzun bir süre yazılımsal destek alır. Çünkü yazılım desteği doğrudan Google'dan geliyor. Ayrıca tasarım, güç ve ekran kalitesi olarak çok güzel bir cihaz.

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
iphone 4s + jailbreak = sıkılmak imkansız :)

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
umarım bu konuda da android ios tartışması başlamaz

fantasticb

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Androidden iphone performansı bekliyorsan Nexus al

Son mesajlar