Haber Yurt dışından telefona son! Büyük zam geldi

SerBronze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Bakın ben bir marangoz ustasının çocuğuyum…Tek çocuk olduğum için rahat büyüdüm…Babam tek başına çalışırdı…

Ben usta oldum sonra 100 metre dükkandan aldığım işi şuan 670 işçi çalıştırır Almanya’da Showroom açar hale getirdim…

Babam müteahhitti 5 daireyi iki senede yapardı şuan şükür 5 ilde 100’ü aşkın daire var…

Peki bunu nasıl yaptım ?

Ben ufak az çok paramı döviz harici yatırım aracına harcarım…Faiz değil yatırım yaparım paramın karşılığında ticaret yapar al sat ile parayı katlarım Lüks yaşamadım 13 yıldır millete villa satarım kendime daha bu sene villa başladım ?

Annem eşime dedi ki bu çocuk eğer benim şu istediğim olsun Buda olsun diyeydi sen bu rahat hayatı bulamazdın ona göre tutumlu ol dedi…

Ben on yıl oldum evleneli eşim gereksiz yere kuruş harcayamaz…

Evde tüm lüks telefonlar benimdir diğerleri 10 bin liralık telefon ile yetinir…

Bana niye lüks almadın diyene cevabım ben bu telefondan falan milyonluk iş yapıyorum sen ne yapacaksın derim…

Bu şekilde tutarım ama çocuklarıma hiçbir sınır yok sadece onlara benim kadar limit var
Hocam başarınızı tebrik ediyorum siz yapabilmişsiniz bir imkanınız olmuş yapmışsınız basit bir şey değil konu çok bunla alakalı değil zaten pek uzatmak istemiyorum ama çoğu gencin babasından hiç bir şey kalmıyor ve bu konuda ülkece gençler zaten çok stresli bırakın bari biraz ucuza telefon alıyorlardı oda bitti zaten :D

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Hocam başarınızı tebrik ediyorum siz yapabilmişsiniz bir imkanınız olmuş yapmışsınız basit bir şey değil konu çok bunla alakalı değil zaten pek uzatmak istemiyorum ama çoğu gencin babasından hiç bir şey kalmıyor ve bu konuda ülkece gençler zaten çok stresli bırakın bari biraz ucuza telefon alıyorlardı oda bitti zaten :D
Banada birşey kalmadı ki o beş daireyi babamın iş bankasına olan bi milyonluk borcuna verdim 13 tül evvel marangozdan yürüdüm ben

Neyse sonuçta bu gümrük vergisinin yükselmesine ben sevindim