Yüksek cpu kullanımı ve disk sorunu !

Bu konuyu okuyanlar

GetBack123

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar ben bir süredir yüksek disk kullanımı sorunu çekiyorum bunun yanında bu aralar cpu kullanımı da çok fazla artış gösteriyor acaba bunun nedeni disk den dolayı mı ?

Ekli dosyalar

• xpu.png
    xpu.png
    305.4 KB · Görüntüleme: 198

GetBack123

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Eskiden böyle bir sorun yoktu 2 kez format attım discord lol ve birkaç virüs programı harici birşey yok kaspersky en son yüklediğim uygulama ise disk ve cpu sorunu çekiyorum bu aralar çok fazla fps düşmesi var
Mesaj otomatik birleştirildi:

En son hangi programı yükledin
Eskiden böyle bir sorun yoktu 2 kez format attım discord lol ve birkaç virüs programı harici birşey yok kaspersky en son yüklediğim uygulama ise disk ve cpu sorunu çekiyorum bu aralar çok fazla fps düşmesi var

342135

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Bilgisayarında anrivirüs programı falan var dedin ama bunlar sadece cpu yu etkiler bilgisayarında disk ve dosyalarını etkileyen bir program olmalı

GetBack123

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Bilgisayarında anrivirüs programı falan var dedin ama bunlar sadece cpu yu etkiler bilgisayarında disk ve dosyalarını etkileyen bir program olmalı
Donanımım o kadar kötü değil ki ben bu sorunu yaşamıyordum ancak %100 disk sorunu yaşamaya başladığımdan beri böyle sorunlar ile karşı karşıyayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca dediğim gibi format yeni attım bu sorundan dolayı sadece sorum disk kullanımı sorunu cpu yu etkiler mi

342135

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Ramın ve kaç bit attın 64 mü 32 mi ramın kaç gb

342135

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Hmm bilgisayarında solucan vb olabilir kendini kopyalar bilgisayarı yorar virüsleri tara bi