YT Music Arkaplanda Oynatma Açıkken Ekolayzer ayarını sıfırlıyor.

Bu konuyu okuyanlar

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,749
Merhaba arakdaşlar,
Aslında bu sorun uzun zamandır yaşadığım bir sorun. Diyelim ki WhatsApp'dan bildirim geldi ya da bir sebeple YouTube Music uygulamasından çıkıyorum, ancak ekolayzer ayarını sıfırlıyor ana ekrana gelince ya da ekranı kilitleyince. Gerçekten sinir bozucu olmaya başladı, bir çözümü mevcut mudur bu sorunun? Bilenler varsa yardımcı olurlarsa çok memnun olurum, iyi forumlar dilerim.
@grbzz

Cihaz: Redmi Note 8 Pro

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Uygulama kaynaklıdır muhtemelen. Uygulamanın önbelleğini temizlemeyi denedin mi?

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Eğer önbellek temizleyince çözüm olmuyorsa büyük ihtimalle yazılımsal bir hata. Burada pek yardımcı olabileceğimizi sanmıyorum. Google'ın kendi destek sayfasına konu açabilirsiniz oradan moderatörler geliştirici ekibe iletirler sorunu ve ya cihaza özel bir sorun varsa (hiç sanmıyorum ama) orada bilgi verirler. Böyle bir çözüm önerisi sunmak forum kurallarına aykırı değil herhalde. YT Music Sorun Konuları - Google Support, YT Music Konu Açma - Google Support (Türkçe destek olmadığından konuyu İngilizce açmanız gerekiyor haberiniz olsun.)

Edit: Uygulama arka planda çalışma iznine tamamen sahip değil mi? Belki sorun o olabilir.