Youtube'dan para kazanabilir miyim?

Bu konuyu okuyanlar

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba!
Son zamanlarda kanalımda bazı videolar 1000+ izlenmeye çıkınca (addmefast falan yok) ben de reklama versem mi 3 5 kuruş bir şey kazanırım belki dedim. Ama nasıl reklama vereceğim ve ne kadar kazanırım nasıl bu parayı elde edebilirim vs. hiçbir fikrim yok. Şöyle güzelce anlatabilecek bir babayiğit var mıdır SDN FORUM'da?:clap::clap::clap:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Buyrun bu da fikir sahibi olmanız açınızdan kanalımın linki http://www.youtube.com/channel/UCd0LA6CY2lTsmrej9AGIvNw

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
1000+ izlenme bu devirde hiçbir şey değil kazanmak istiyorsan en az 10.000 + izlenmelisin.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
1 taneyle olmaz dostum :) tüm videoların o civarlarda izlensin ki üç beş kuruş birşeyler kazan ki yayınladığın videoları para kazanmalı yaptığında kazanirsin.
usta şimdi başlasam bir zararı olur mu? Şimdiden yapayım ünlü olduğumda da olursam tabi daha fazla kazanayım. O zamana kadar da 1 lira 1 liradır. Nasıl yapılacak ve yasal mıdır? Kanalın gelişimine bir zararı falan olur mu?

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
usta şimdi başlasam bir zararı olur mu? Şimdiden yapayım ünlü olduğumda da olursam tabi daha fazla kazanayım. O zamana kadar da 1 lira 1 liradır. Nasıl yapılacak ve yasal mıdır? Kanalın gelişimine bir zararı falan olur mu?
Youtube'un sana sağladığı birşey bu reklamlarla veya tıkla kazanmayı açık yaparsan tık başına adsenseden para alırsın ama böyle çok yüksek meblalar bekleme kuruş kuruş kazanırsın.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Detaylı anlatım var mı ? Bir deneyelim.