YouTube'a yeni özellik geldi!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
YouTube'a yeni özellik geldi!

YouTube, mobil kullanıcıları için yeni bir özellik yayınladı. Yayınlanan bu özellik ile kullanıcılara çile çektiren bir sorun daha ortadan kalkmış oldu!

YouTube'un yeni özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
1 aydır var bu özellik bende. Yoksa iosçulara yeni mi gelmiş:eek: kıyamam:oops:

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Şu arkaplanda çalma özelliği ne zaman gelecek çok merak ediyorum. Bilerek yapmıyorlar heralde.

Youtube dan birşey dinlerken mesaj yada birşey gelip arkaplana attığında müzikte kesiliyor.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Şu arkaplanda çalma özelliği ne zaman gelecek çok merak ediyorum. Bilerek yapmıyorlar heralde.

Youtube dan birşey dinlerken mesaj yada birşey gelip arkaplana attığında müzikte kesiliyor.

Arka planda çalma özelliği ve offline record özelliği var zaten fakat ücretli, Youtube Red - premium - üyeliği satın almanız gerekiyor, satın aldığınız takdirde ilk 1 ay ücretsiz kullanıyorsunuz 1 ay sonrasında ise ücretli olarak devam ediyorsunuz fakat şuanda Türkiye'de kullanılmıyor belirli ülkelerde kullanılıyor , Youtube Red İçeriği;

• Reklamsız Videolar
  • Çevrimdışı Kaydetme
  • Arka planda oynatma
YouTube Red Nedir? Nasıl Kullanılır?

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Arka planda çalma özelliği ve offline record özelliği var zaten fakat ücretli, Youtube Red - premium - üyeliği satın almanız gerekiyor, satın aldığınız takdirde ilk 1 ay ücretsiz kullanıyorsunuz 1 ay sonrasında ise ücretli olarak devam ediyorsunuz fakat şuanda Türkiye'de kullanılmıyor belirli ülkelerde kullanılıyor , Youtube Red İçeriği;

• Reklamsız Videolar
  • Çevrimdışı Kaydetme
  • Arka planda oynatma
YouTube Red Nedir? Nasıl Kullanılır?

Reklamsız video ve çevrimdışı kaydetmeyi anlarım ama arka planda oynatmak için de üyelik satın almayı şart koşmaları çok absürt olmuş. YouTube'ye ve Google'ye yakışmamış.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Reklamsız video ve çevrimdışı kaydetmeyi anlarım ama arka planda oynatmak için de üyelik satın almayı şart koşmaları çok absürt olmuş. YouTube'ye ve Google'ye yakışmamış.

Youtube kullananların çoğunun yakındığı durumda videoların arka planda oynatma özelliğinin olmamasıdır, daha fazla kazanç sağlamak için Youtube Red içeriğine arka planda oynatmayı eklediler diye düşünüyorum.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Benim arka planda falan çalışması umrumda değil. Videoların arasındaki reklamlar can sıkıcı.

cambaz_4387

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Youtube sürümüm 12.01.55. Ama ben mi yapamıyorum anlamadım. Videonun sağına soluna çift tıklıyorum, sarmıyor?

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
jailbreak yapın ioscular bu çileden kurtulun :D
youtube++ eklentisini kurun video arkaplana atma, indirme, sarma özellikleri yıllardır zaten var.

Reaksiyon puanı
2,146
En sevdiğim modüller. :)

Screenshot_20170205-180114_1_1.jpg

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
İsteğe bağlı kapatilabilse keske uygulamada alışkanlık iki kere basıyorum, bosa sarıp duruyor.