YouTube Yeniden Kapanabilir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Nasıl Bir Ülke İsterdiniz Mirim?
Söyleyinde bilelim.
Herkes istediği gibi Kayıt yapsın Montaj yapsın.Kişilik Haklarına saldırsın.
Ondan sonra geçsin bir kenara,kıs kıs gülsün.Buda Cezasız kalsın.Bunumu istiyordun?
Yada senin şu an olduğun Ülkede bu işler böylemi gidiyor?
Adam Amerikan Başbakanına sadece Suikast yapacağım diye bir mesaj atıyor,Adamın Bilgileri isteniyor.Direkt veriliyor.Ve adam enseleniyor.Bize gelince ayak diriyorlar.
Evet Biz Muz Cumhuriyeti değiliz,Bundan Bu tepkiler...

Twitter başlığında'da tartışıldı aynı konular olaylara biraz objektif bakmanızı rica ediyorum.

Bir partiye bu kadar büyük yalan dolan komplo kurulabilir mi?

Kurulsa'da hükümet bunu erkenden engelleyecek seviye de olması gerekmiyor mu?

Bana göre olayları buralara varmadan engellemeleri gerekirdi bu kadar şey yalan dolan olsa sonuçları buraya kadar gelmezdi.

Farklı bir açıdan da bakarsak Türkiye twitter ve youtube ile siyasi yapısı çökertilecek kadar güçsüz mü?

Ya da Twitter ve youtube yalan dolanla Türkiye'yi bu kadar yıpratabilir mi? Neden kapatılıyor?

Tabi vicdanınıza bırakıyorum artık diyecek mantıklı bir söz gelmiyor aklıma.

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Twitter başlığında'da tartışıldı aynı konular olaylara biraz objektif bakmanızı rica ediyorum.

Bir partiye bu kadar büyük yalan dolan komplo kurulabilir mi?

Kurulsa'da hükümet bunu erkenden engelleyecek seviye de olması gerekmiyor mu?

Bana göre olayları buralara varmadan engellemeleri gerekirdi bu kadar şey yalan dolan olsa sonuçları buraya kadar gelmezdi.

Farklı bir açıdan da bakarsak Türkiye twitter ve youtube ile siyasi yapısı çökertilecek kadar güçsüz mü?

Ya da Twitter ve youtube yalan dolanla Türkiye'yi bu kadar yıpratabilir mi? Neden kapatılıyor?

Tabi vicdanınıza bırakıyorum artık diyecek mantıklı bir söz gelmiyor aklıma.
Objektif bakalım.Cümle cümle cevap vereyim sana.

Mesele parti meselesi değil,bunu bas bas bağırıyoruz.İnanmıyorsunuz,sonra diyorsunuz ki partiye bu kadar büyük komplo kurulabilir mi :))

Kurulsa da hükümet bunu engelleyecek seviyede değil mi,şöyle düşün.Antivirüsler tüm virüsleri silecek seviyede değil,sen her gün yeni bir baş çıkartan çok başlı bir canavarla nasıl mücadele edebilirsin ? Hele ki sırf siz gibi çok biliyorum tipi insanlar bunu daha da zorlaştıyorken ??

Olayları buralara varmadan engellemeyi bırak,elini kaldırınca niye elini kaldır diye hesap soranlar var.Şaka mı yapıyorsun ?

Türkiye twitter ve youtube ile çökecek kadar güçsüz değil.Çökmemesi bunun en büyük kanıtı zaten,ama mesele şu ki twitter ve youtube sayesinde millet birbirine giriyor,bir ülkeyi mahvetmenin en kolay yolu "o ülkedeki kardeş insanları birbirine düşürüp,seyretmektir !!"

Yalan dolanla yıpratılamaz aslında,ama siz yalana dolana inandığınız sürece yıpranmaya devam edecektir!!

Vicdanımız rahat.Seninki de öyle mi bu objektif bakıştan sonra ?? Haa objektif bakmadım ben,taraf tuttum.Evet Ülkemin tarafındayım,ideolojilerin değil.

Reaksiyon puanı
16,118
yani bunu okulda öğrencilerine izletemicek öğretmenler...
Screenshot+from+2014-03-27+18%253A52%253A41.png

[video=youtube;cyhzpFqXwdA]https://www.youtube.com/watch?v=cyhzpFqXwdA[/video]
https://www.youtube.com/watch?v=cyhzpFqXwdA

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Objektif bakalım.Cümle cümle cevap vereyim sana.

Mesele parti meselesi değil,bunu bas bas bağırıyoruz.İnanmıyorsunuz,sonra diyorsunuz ki partiye bu kadar büyük komplo kurulabilir mi :))

Kurulsa da hükümet bunu engelleyecek seviyede değil mi,şöyle düşün.Antivirüsler tüm virüsleri silecek seviyede değil,sen her gün yeni bir baş çıkartan çok başlı bir canavarla nasıl mücadele edebilirsin ? Hele ki sırf siz gibi çok biliyorum tipi insanlar bunu daha da zorlaştıyorken ??

Olayları buralara varmadan engellemeyi bırak,elini kaldırınca niye elini kaldır diye hesap soranlar var.Şaka mı yapıyorsun ?

Türkiye twitter ve youtube ile çökecek kadar güçsüz değil.Çökmemesi bunun en büyük kanıtı zaten,ama mesele şu ki twitter ve youtube sayesinde millet birbirine giriyor,bir ülkeyi mahvetmenin en kolay yolu "o ülkedeki kardeş insanları birbirine düşürüp,seyretmektir !!"

Yalan dolanla yıpratılamaz aslında,ama siz yalana dolana inandığınız sürece yıpranmaya devam edecektir!!

Vicdanımız rahat.Seninki de öyle mi bu objektif bakıştan sonra ?? Haa objektif bakmadım ben,taraf tuttum.Evet Ülkemin tarafındayım,ideolojilerin değil.

Esas sizin cevaplarınız şaka mı?

Öncelikle burada hedef alınan bir parti var ve bunlar montaj demekten ve sansürden başka bir girişim göremedim. Nerede yargı?

Madem yalan yargılayın kardeşim gücüm yetmiyor diyorsan o ayrı olur bak, bu duruma gelinmesi de gücünün yetmediğinin göstergesidir.
Madem dediğiniz gibi çok başlı canavar var. 11 yıl boyunca o çok başlılarla gelmişsin sen farkına varamamışsın ya da bir süre farkına varmak işine gelmemiş(gayet iyi anladınız).

Ben ülkeden bahsediyorum devletten ve onu yöneten partiden bahsediyorum daha da açıklayamadıysam Türkiye Cumhuriyetinden bahsediyorum siz bu soruyu elini kaldırınca niye kaldırdı diye hesap soranlar var demekle cevapladığınızı mı sanıyorsunuz?

Madem yalan dolan yargıla diyorum bende sabahtan beri neden yargılaya mıyorsun?

Millet tartışmayı bilmiyor birbirine giriyor nedir ya twitter mı suçlu bunda eğitim sistemimiz mi? Tartışmayı bilmeyen sürekli hakaret eden bir kitle varsa bu sansür ile engellenip düzeltilemez üstü örtülür sadece belirteyim.

Ben sizin savunma amacınızdaki fikirlerinizi merak ederken siz beni direk kesin yargıya varmışcasına hele sizin gibi çok biliyorum tipi demeniz açıklığa kavuşmamış bir şeyi savunmaktan iyidir. Yargı olmadan da onların yalan olduğu da kanıtlanamaz bunu belirteyim. size göre evet çok biliyorum. Net sonuç görene kadar bilmeye de devam edeceğim.

Yalan dolana inanmamızı istemiyorlarsa yargılasınlar inanmak diyoruz bak altını da çizelim.

Cevap verirken 2 3 kez okumanızı rica ediyorum. Bi dolaylı yoldan dolandıra dolandıra örneklerle cevap vardır bide net cevap vardır. Bu sorulara çok net cevap verilebilir.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
düzenlenecek

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Eğer TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE yaşıyorsan öncelikle Türkçenin kurallarına uyman gerektiğini bilmelisin. Senin polisin ve senin devletin değil, BİZİM POLİSİMİZ VE BİZİM DEVLETİMİZ demen gerekir. İşte bu yüzden sizler yok olana kadar modern bir devlet olamayacağız. Bunları düşünemiyorsun bari yazdıklarını düzelt.
Konudaki Tüm Mesajlarmı okumadığın belli oluyor.
Zira Bu mesajı yazdığım kişi ,senin Polisin diye Hitap edince böyle yazdım.
Anlatabildim mi?.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...