YouTube Yeniden Kapanabilir!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KEKO_01

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar SDN'yi lütfen siyasi arenaya çevirmeyelim.

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Özgürlük felan hiçbir şey kalmadı bee.

Reaksiyon puanı
10,325
Özgürlük felan hiçbir şey kalmadı bee.

sahi mi?!
ay ne üzüldüm, ne üzüldüm :D
yalnız benim özgürlüğüm yerinde duruyor, devlet, millet aleyhinde olmayan, başkalarının özgürlük sahasının hududuna kadar olan bütün alanlarda at koşturabiliyorum, ne karışanım var ne görüşenim.

mesela benim hayatımda dün tweteer yoktu, hiçbir eksikliğini hissetmedim, keza bugün dahi üyesi olsam da ayda yılda bir giriyorum, o da meraktan, ne var ne yok diye... hiç olmasa da umurumda değil.

sizler kendi kafanızda yarattığınız ütopiaların esiri olmuşsunuz, oradan uyanınca memleket elden gitimş gibi zırıltı yapıyorsunuz, başka bişey değil.

sen bu devleti milletin aşı, ekmeği, suyu havası için eleştir, sana saygı duyayım.

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sahi mi?!
ay ne üzüldüm, ne üzüldüm :D
yalnız benim özgürlüğüm yerinde duruyor, devlet, millet aleyhinde olmayan, başkalarının özgürlük sahasının hududuna kadar olan bütün alanlarda at koşturabiliyorum, ne karışanım var ne görüşenim.

mesela benim hayatımda dün tweteer yoktu, hiçbir eksikliğini hissetmedim, keza bugün dahi üyesi olsam da ayda yılda bir giriyorum, o da meraktan, ne var ne yok diye... hiç olmasa da umurumda değil.

sizler kendi kafanızda yarattığınız ütopiaların esiri olmuşsunuz, oradan uyanınca memleket elden gitimş gibi zırıltı yapıyorsunuz, başka bişey değil.

sen bu devleti milletin aşı, ekmeği, suyu havası için eleştir, sana saygı duyayım.

Twitter niye yasaklandı zannediyorsun? " HALK UYANMASIN " diye. Twitter'dan rahatsız olanlar girmesin. Senin umrunda olmayabilir ama benim çok umrumda!
Zaten hep Allah Allah diyerek çaldılar. Biraz Avrupa ülkelerine bakın ya. 50 yıl gerideyiz!

NOT: Siyaset içerikli mesaj için özür dilerim. Kendimi tutamadım.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
50 yıl gerideyiz??!! :lol: Neyse yaa yazmayacaktım ben. :mrgreen:

CyberShot

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Halk uyanmak (!) için twitter'a kaldıysa ... Türkiye'de sizin libyada falan izleyip özendiğiniz görüntüler olmayacak.halk çoktan uyandı zaten.

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
50 yıl gerideyiz??!! :lol: Neyse yaa yazmayacaktım ben. :mrgreen:
Keşke 50 yıl olsa. Yeterli süre yurtdışında yaşamış biri olarak bunu yeterince mukayese edebileceğim fikrindeyim ve benim görüşüm Türkiye en az 100 yıl geride. Yol yapmaya devam...

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Twitter niye yasaklandı zannediyorsun? " HALK UYANMASIN " diye. Twitter'dan rahatsız olanlar girmesin. Senin umrunda olmayabilir ama benim çok umrumda!
Zaten hep Allah Allah diyerek çaldılar. Biraz Avrupa ülkelerine bakın ya. 50 yıl gerideyiz!

NOT: Siyaset içerikli mesaj için özür dilerim. Kendimi tutamadım.

Halk uyanmasın onun için o halk twitter üzerinden 6 saatte 1 milyon twit attı dimi. Kardeşim adam yaşaması gereken herkes gibi dini vecibelerini yaşıyor, onu dini kullanıyor, alet ediyor diye yana döne (sözüm ona) siz bağırıyonuz.
50 yıl geriye gittik :)
Geriye gittik 10 yılda 4 uydu gönderdik ki inş Türk malı uydularda gönderilecek.
Geriye gittik 125 yıldır ilk defa ümit burnuna filo çıkardık (Başlarında MİLGEM var.)
Geriye gittik Savunma sanayinde 100 den fazla proje bitti.
Geriye gittik şehirler aya kaldırıldı, yaşam standartları artırıldı.
.
.
.
Her neyse hepsini yazmaya gerek yok, senin o örnek gösterdiğin avrupa ülkelerinin 15 bilemedin 20 yılı kaldı.
Hee söylemeyecektim ama illa söyletiyorsunuz insana eğer geriye buysa, ben bi 10 yıl daha geriye gitmeye razıyım ;)

Unutmayın çizgi Vatanın Menfaati olmalı! ---- ideolojik fikirler yada siyasi partiler değil.

NOT: Siyaset içerikli mesaj için özür dilerim. Bende kendimi tutamadım.

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Halk uyanmasın onun için o halk twitter üzerinden 6 saatte 1 milyon twit attı dimi. Kardeşim adam yaşaması gereken herkes gibi dini vecibelerini yaşıyor, onu dini kullanıyor, alet ediyor diye yana döne (sözüm ona) siz bağırıyonuz.
50 yıl geriye gittik :)
Geriye gittik 10 yılda 4 uydu gönderdik ki inş Türk malı uydularda gönderilecek.
Geriye gittik 125 yıldır ilk defa ümit burnuna filo çıkardık (Başlarında MİLGEM var.)
Geriye gittik Savunma sanayinde 100 den fazla proje bitti.
Geriye gittik şehirler aya kaldırıldı, yaşam standartları artırıldı.
.
.
.
Her neyse hepsini yazmaya gerek yok, senin o örnek gösterdiğin avrupa ülkelerinin 15 bilemedin 20 yılı kaldı.
Hee söylemeyecektim ama illa söyletiyorsunuz insana eğer geriye buysa, ben bi 10 yıl daha geriye gitmeye razıyım ;)

Unutmayın çizgi Vatanın Menfaati olmalı! ---- ideolojik fikirler yada siyasi partiler değil.

NOT: Siyaset içerikli mesaj için özür dilerim. Bende kendimi tutamadım.

Avrupadan çok açık bir şekilde 50 yıl gerideyiz! Bu dediklerin gayet doğal. Avrupaya bak biraz. Onlarda insan bizde insanız. Sen geriye gitmeye çok düşkünsen o senin sorunun. 15-20 yılları şuan kalmış olabilir. Belki bakarsın yarın 50 yıla çıkar. Adamlar kendilerini geliştiriyor. Biz ne yapıyoruz Araplara benzemeye çalışıyoruz.

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Biz bi uydu göndeririz. Adamlar 20 uydu gönderir. İşte geriliğimiz

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Avrupadan çok açık bir şekilde 50 yıl gerideyiz! Bu dediklerin gayet doğal. Avrupaya bak biraz. Onlarda insan bizde insanız. Sen geriye gitmeye çok düşkünsen o senin sorunun. 15-20 yılları şuan kalmış olabilir. Belki bakarsın yarın 50 yıla çıkar. Adamlar kendilerini geliştiriyor. Biz ne yapıyoruz Araplara benzemeye çalışıyoruz.

mesela ne yönden

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Biz bi uydu göndeririz. Adamlar 20 uydu gönderir. İşte geriliğimiz

Evet adamlar toplanır 25 ülke guyanadan 20 uydu gönderir. Sen çalışırsın ülkenden 5 uydu gönderirsin. Tabi biz geliştirmiyoruz kendimizi onun için bu ülkenin de gizli projeleri ve konvansiyonel silahları var, onun için 2 yıldır TAKBAM antartikada faaliyette. Onun için önümüze 20 yıllık hedef koyuyoruz. Hep oturuyoz.

Neyse sen gene o pencereden bakmaya devam et ;)

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Yoksa bu Avrupalılar ileriye gidiyor dediğiniz: Avrupa kıtasının Amerika kıtasına doğru kayması olmasın?

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
mesela askeriye kobra aracı yapmak istersin %100 türk olacak dersin.. motoru amerikadan silahları hollandadan radar sistemini israilden alırsın.. yeter mi..

uzaya uydu fırlattık dersin türk mühendislerden bahseder ama yapanlar japonlar olur...

Bunlar bir süreçtir bilmem farkındamısın damdan düşer gibi yapamassın zaten. Adam sana hedef koymuş mu. http://uydu.turksat.com.tr/uydu-projeleri

Hee bide ASELSAN, ROKETSAN, TAI, FNSS bu isimleri ilerde daha sık göreceksin, belki sen duymassın ama o zaman biz gurur duyarız ;)

Yoksa bu Avrupalılar ileriye gidiyor dediğiniz: Avrupa kıtasının Amerika kıtasına doğru kayması olmasın?
[MENTION=185315]Snipertr[/MENTION] bak bu yönden hiç bakmamıştım olaya :confused1: :lol:

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bu isler lafla olmuyor gencler, nerde icraat? Ülke geriye gidiyor, peki sen ülken icin milletin icin ne yapiyorsun? Twitter'da face'de hükümet devirmeyle olmuyor bu isler. Kulaktan dolma laflarla ahkam kesenlerden her zaman nefret etmisimdir. Avrupadan elli yil gerideyiz diyorsunuzda, avrupadaki gencler sizin gibi haytalik pesinde kosmuyor. Neden her seyi devletten beklemeyin demisler hic düsündünüz mü? Avrupa insani her seyi devletten beklemiyor bir cogunuz gibi. Bu yüzden ilerdeler ve ilerliyorlar. Sucu hep basa gelenlerde degil de birazda kendinizde arayin. Size en kral hükümeti de getirseler sizdeki zihniyet yine degismez, buna adim gibi eminim.

Reaksiyon puanı
10,325
Öncelikle verdiğiniz kaynakların hepsinin aslında tek kaynak olduğunu sizinde bildiğinizden eminim.Haber7 nin zaten körü körüne savunmak için yaptığı amerikalı şirket analiz etti diye yaptığı haberde, şirket öyle bir şey yok deyince fotoğraflardan birinden şirketin kartını kaldırmak zorunda kaldılar.Diğer haberlerdeki şirketlerin adı bile yok.Bunları en başta görelim.

Burada boşuna tartışıyoruz.Gsm operatöründen veya TİB'den görüşme dökümlerini isteyin.Telefonlar bellidir.Ayrıntılı telefon görüşmeleri isteyenlere fatura ile bile gönderiliyor.Durumun önemine binaen operatörler anlayış gösterecektir eminim.Orada hangi saat, hangi saniyede arama yapıldığı da görüşmenin kaç dakika kaç saniye sürdüğü de, görüşme esnasında kimin nerede olduğu da bellidir. örneğin kayıtlarda 3 dakika görünen bir görüşme orada 10 dakika çıkarsa vay be, adamlar 10 dakikalık görüşmeyi kesip biçmişler, montajlamışlar, bizi kandırıyorlar diyelim.Burada insanlar diyor ki işte iddia sahibi iddasını kanıtlasın.Tamam buna hukukta saygı duyarım.Mesele sizin ses vahim bir kaydınız çıktı.Baktınız konuşmanın sizle hiç alakası yok.Sizin sesiniz ama eksik fazla bir şeyler var.Ve elinizde orjinal konuşma dökümü mevcut.Siz gerçek konuşmanızı paylaşırmısınız paylaşmısınız?Kullandığım hattı değiştireceğim, beni dinleyeni biliyorum onların kaydını çıkaracam deseniz bu sizi haklı mı yapar haksız mı?Bunu yayınlarsanız hem kamuoyu rahatlayacak, hem aklanacaksınız, hemde bunları yapanların yalanı ortaya çıkacağından böyle şeylere bir daha cesaret edemeyecekler.

Takılmışsınız tek bir Kayıta.Yaa onlarca kişinin yüzlerce kaydı çıktı.Hepsi mi montaj.montaj. Yaa bunların montaj yapılabilmesi için onlarca kişinin inanılmaz büyük bir ses arşivinin olması gerekiyor.Bu akıl mantığa sığıyor mu?Daha önce de yazdım belki okumadınız diye tekrar edeyim.Sadece kaydı değil Kanıtlar var, videolar var, görütüler var, kutular var, kasalar var.Kabul edilen ses kayıtları var.Sızdırılan mit belgeleri var.Milletin meclisinde milletten kaçırılan ancak paylaşılan fezleke var.Ama bunları işletecek mahkeme yok.Bunlar hakkında soruşturacak savcı yok.Savcının talimatlarını uygulayacak polis yok.8000 küsür tayin, değişen hsyk, savcılar polislerden sonra zaten olması abes olurdu.

Ses ile ilgili montaj kolay demişsiniz.Montajla iki kişiyi bir mantık çerçevesinde on dakika konuşturun ve bu kadar akıcı olsun bende diyeceğim tamam siz haklısınız.Hatta ben yaparım diyen arkadaşa her konuda yardım edeceğim.Hadi diyelim oturduk sabahlara kadar çalıştık müthiş bir kayıt da hazırladık.Konuşmalara duygu nasıl katacağız?

İçinizden sessiz bir şekilde ''acaba'' demekten bile çekiniyorsanız gerçekten diyecek bir şeyim yok.Saygılar.

öncelikle tartışma adabına riayet ettiğiniz, edep çerçevesinde yazdığınız için teşekkür ederim.
size sadece devlet bahçeli ve kemal kılıçdaroğlu ağzından montajlanan ses kayıtlarını örneklersem yeterlidir benim için.
ne diyordu sayın bahçeli, "apo bir kahramandır, terörist olan türk devletidir!" tabii bu montajlanan kasette... yoksa böyle bir şeyi söylemesi zaten mümkün değil. ama ses sahiden onundu... ama uzmanı onun konuşmalarını bu hale getirebilmişti neticede...
keza sayın kılıçdaroğlu'nin sesinden de iktidar partisini öven bir konuşma uydurulmuştu...

şimdi kıymetli kardeşim, ben hiçbir zaman "yolsuzluk asla olmadı, olamaz" falan demedim, demiyorum, diyemem de...
olmaz mı, olur elbet... insanın olduğu her yerde mümkündür bu, hiç kimse ismet sıfatı ile muttasıf değildir.
ne ki, pensilvanyadaki zatın çiftliğinde kurulan silikon vadisi binasının haberini okudunuz mu bilmem, ses montajı konusunda uzmanlaşmış akraba ve yeğenleri vasıtasıyla bu ülkeyi fesada vermiş, kimyasını bozduğu gerçeğini gördükten sonra gözümle görmediğim hiçbir şeye inanmayacağım, demek istiyorum.

insan onuru ve aile mahremiyetinin bu denli bir şenaat boyutunda iğdiş edildiği bir ülkede hiç kimsenin günahını taşıyamam ben, benim günahım bana yeter.

hangi görüşte olursanız olun, elbet siz de bir müslümansınız nihayetinde, keza size de bunu tavsiye ederim.

ha bir de ne var biliyor musun güzel kardeşim, eğer birini ben seçtiysem onu ben indirmeliyim. 15 yıldır amerikanın kucağına oturmuş birinin kurduğu bir oyunla ve gayri ahlaki yollarla götürülmesine razı olmayı namusuma ve vicdanıma yediremedim, hepsi o kadar.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
öncelikle tartışma adabına riayet ettiğiniz, edep çerçevesinde yazdığınız için teşekkür ederim.
size sadece devlet bahçeli ve kemal kılıçdaroğlu ağzından montajlanan ses kayıtlarını örneklersem yeterlidir benim için.
ne diyordu sayın bahçeli, "apo bir kahramandır, terörist olan türk devletidir!" tabii bu montajlanan kasette... yoksa böyle bir şeyi söylemesi zaten mümkün değil. ama ses sahiden onundu... ama uzmanı onun konuşmalarını bu hale getirebilmişti neticede...
keza sayın kılıçdaroğlu'nin sesinden de iktidar partisini öven bir konuşma uydurulmuştu...

şimdi kıymetli kardeşim, ben hiçbir zaman "yolsuzluk asla olmadı, olamaz" falan demedim, demiyorum, diyemem de...
olmaz mı, olur elbet... insanın olduğu her yerde mümkündür bu, hiç kimse ismet sıfatı ile muttasıf değildir.
ne ki, pensilvanyadaki zatın çiftliğinde kurulan silikon vadisi binasının haberini okudunuz mu bilmem, ses montajı konusunda uzmanlaşmış akraba ve yeğenleri vasıtasıyla bu ülkeyi fesada vermiş, kimyasını bozduğu gerçeğini gördükten sonra gözümle görmediğim hiçbir şeye inanmayacağım, demek istiyorum.

insan onuru ve aile mahremiyetinin bu denli bir şenaat boyutunda iğdiş edildiği bir ülkede hiç kimsenin günahını taşıyamam ben, benim günahım bana yeter.

hangi görüşte olursanız olun, elbet siz de bir müslümansınız nihayetinde, keza size de bunu tavsiye ederim.

ha bir de ne var biliyor musun güzel kardeşim, eğer birini ben seçtiysem onu ben indirmeliyim. 15 yıldır amerikanın kucağına oturmuş birinin kurduğu bir oyunla ve gayri ahlaki yollarla götürülmesine razı olmayı namusuma ve vicdanıma yediremedim, hepsi o kadar.

Ben teşekkür ederim.Burada kimseye hakaret etmek gibi bir niyetim olamaz.Kişilerin düşüncelerine ve seçtiklerine her zaman saygılı olmuşumdur.

Suçluluk psikolojisiyle kişilerin düz konuşma metnini alıp cümleleri ard arda koyarak, aralara oyundan mı, filmden mi nerden alındığı meçhul alkış efektinin aralara eklendiği movie makerda yapılmış sesler size yeterli gelebilir ama bana gelmedi.Madem montaj yapmak kolay mesela bahsettiğiniz kişiler birbirini arayıp mantık bütünlüğü içerisinde ve birbirlerine duygusal reaksiyon göstererek parayı sıfırlandın mı desin.Oda ona cevaben Nerdeee sıfırla sıfırla bitmiyor meret desin.Öbürüde tokiden daireye falan yazılın desin.Birde sormak isterim "montaj" kayıtta geçen konuşmaları nereden bulmuşlar,mesela 30 milyon euro'dan nerede bahsedildi?Bahçelinin şivan perverin söylediklerini anlattığı konuşma ile benim bahsettiğim sesleri kıyaslıyorsanız diyecek çokta bir şey yok.Siz her zaman ki gibi bir kişiye odaklanın ve diğer kişileri ve olayları görmeyin.

Elhamdülillah Müslümanım.Tüğü bitmemiş yetimin hakkını yiyenlerin konuşmalarına kulak misafiri olmak evet günahtır.Allah affetsin hepimizi.Pensilvanya haberlerini önceden de takip etmedim şimdide etmiyorum.Bu zatın yeğenleri veya akrabaları hakkında bunlar söyle montajcı böyle dublajcı demekde günahtır.Saygılar.

Reaksiyon puanı
16,118
yasakların çözüm olmadığını anladığımız zaman modern ülke oluruz...

kamildoan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yasakların çözüm olmadığını anladığımız zaman modern ülke oluruz...

Güzel kardeşim iyi hoş diyorsun da senin dediğin bilinçli insanlar için maalesef bizim milleti gaza getirmek de kandırmak da çok kolay. Örnek vermek gerekirse facebookdaki TC olayını hatırlarsanız nasıl da hemen gaza gelip doğruluğu hiç araştırılmadan tepki koycaz diye isimlerine TC eklmişlerdi. Maalesef bunlar kendinilerini herkesten akıllı zanneden insanlar ve maalesef ki kendini herkesten akıllı zanneden insan en çok yanılandır. Maalesef millet olarak gelişemedik ve sürekli bize birilerinin çağ atlatmasını bekliyoruz. Sürekli suçlayacak insanlar arıyoruz ve kendimiz hiçbir zaman bireysel çabamızı ortaya koymuyoruz sonra da bişeyler yapmaya çalışanları hunharca eleştiriyoruz.

mesela askeriye kobra aracı yapmak istersin %100 türk olacak dersin.. motoru amerikadan silahları hollandadan radar sistemini israilden alırsın.. yeter mi..

uzaya uydu fırlattık dersin türk mühendislerden bahseder ama yapanlar japonlar olur...

Biraz insaf arkadaş Atak helikopteri sadece motordan mı ibaret? Bunun yazılımı yokmu? Tasarımı yok mu? Elektronik harb sistemleri yokmu? Ne sanıyonuz motoru ekip helikopter mi biçiliyo sanıyonuz. Orda çalışan çok kaliteli mühendislerin emeklerini resmen hiçe saymış oldun. Kaldi ki herşeyi sıfırdan üretmek zaten mantıklı bir seçenek değil. En basitinden Apple firması bile ürettiği cihazlarda kullandığı birçok donanımı uzak doğuda ürettiriyor. Bazı şeyleri eleştireceğimize yapabildiklerimizi sahiplenip destekleyelim. Ama bizim ülkede herkes herşeyi bildiği için herşeyi eleştirme hakkını görüyor. Eleştirmeyin kardeşim. Eleştirmek hiçbirşey yapamayan boş insanların yaptığı bir iş. Eleştireceğinize bişey üretin insanlar sizi ciddiye alsın.

androidx

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Baktı bi şey yapamıyo onu kapat bunu kapat iyiye giden bisiy yok hayırlısı

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Komple interneti kessinler zaten akıllının biri tc numarasıyla girsin demişti herkes yaparmı yapar yolmaya devam :hammer:

Reaksiyon puanı
16,118
Screenshot+from+2014-03-24+16%253A24%253A40.png

bunu daha çok göreceğiz demek ki...

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
"Bu olayın arkasında aslında Youtube var. Youtube’un avukatlarıyla çalışıyorlar" denildi.Harbiden youtube'da gidici.Aslında facebookun sesi çıkmıyor ama asıl güç bunlarda.Bütün operasyonun başında facebook var.O kadar sağlam sızmışlar ki.Keyser Soze mübarek.:)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
youtube kapanırsa dailymotion var .Ha o da kapanırsa v kontakte yani alternatif çok taki netin fişini çekene kadar gerçi dailymotion da da er zamanli tapeler yayınlanıyor oradada hesapları var.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Zaten kaç aydır doğru düzgün girilmiyor youtubeye 10kere deniyorsam 1 tanesinde zar zor girebiliyorum kapansa pek yokluğunu çekmem şahsen :D

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
düzenlenecek

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Vaktini ve Kapasiteni zorlayıp Bir sürü şey yazmışsın.
Emin ol Hiç Bir şey anlamadım.Sana Cevabımızda hazırda lakin,İş Siyasete giriyor diye yazamıyoruz..
Bak Burada Bile Kurallar var,Siyaset yasak,yapanın ya mesajı gider,yada Kendisi.
Bunu Twitter Veya Youtube Benzetirsek,Ben Sdn Ve Kurallarını takmam dersen,gereken cezayı alırsın.
Benim Hükümetimin Ve Mahkememin yaptığıda Bu.
Bu ülke Özgür Bir Ülkedir.TÜRKİYE CUMHURİYETİ'nin Her Karış Toprağı Nasıl Kan iLe sulanmış ise.Bize düşende Bu Ülkeyi savunmaktır.
Şimdi Bu işler Topla Tüfekle yapılmıyor artık,eğer anlayabiliyorsan.
Sanal ortamda Bile bir Saldırı var Herşeyimize,Özellikle Değerlerimize ve Maneviyatımıza.

Artık Milletin seçtiklerini,Sandık dışındaki Lobiler ve çeteler ile yıkmaya çalışıyorlar.
İçimizdeki Bir çok Hainde buna maşa oluyor.
Benim Ülkemin Toprağına,Değerlerine Her Kim saldırıyorsa,Bunun Cevabını Her ortamda veren Bir Devletimiz var Çok Şükür.
Olay Budur.
Bunlar Yola gelirlerse gelirler,gelmezlersede,Cehennemin Dibine Kadar yolları var.
Ha'Hükümetinin Polisi' demişsin.O polise Bir Gün İşin Düşersede Beni Hatırla.
Zira Benim Polisim ve Devletim Kendine Taş atanada,Hainlikle suçlayanada aynı şekilde yaklaşır.Bundan Şüphen Olmasın.:)
Eğer TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE yaşıyorsan öncelikle Türkçenin kurallarına uyman gerektiğini bilmelisin. Senin polisin ve senin devletin değil, BİZİM POLİSİMİZ VE BİZİM DEVLETİMİZ demen gerekir. İşte bu yüzden sizler yok olana kadar modern bir devlet olamayacağız. Bunları düşünemiyorsun bari yazdıklarını düzelt.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...