YouTube videosu çekmek için Xiaomi Mi 10t Lite alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Karsikomsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
İyi forumlar, YouTube için gerek iç mekanda gerek dış mekanda videolar çekmek istiyorum. Daha çok yemek yapma videoları çekeceğim. Bunun için bir kamera arayışı içerisindeydim, bununla birlikte bir de telefon almam gerekiyordu. Xiaomi Mi 10 t Lite 128 GB modelini gördüm. 300 Euro civarına alacağım. Sizce almaya değer mi, işimi görür mü? Hem de 5G özelliği olduğundan ileride de kullanabileceğim. Sizin görüşleriniz neler?

ember_moon7

Profesör
Reaksiyon puanı
2,174
İyi forumlar, YouTube için gerek iç mekanda gerek dış mekanda videolar çekmek istiyorum. Daha çok yemek yapma videoları çekeceğim. Bunun için bir kamera arayışı içerisindeydim, bununla birlikte bir de telefon almam gerekiyordu. Xiaomi Mi 10 t Lite 128 GB modelini gördüm. 300 Euro civarına alacağım. Sizce almaya değer mi, işimi görür mü? Hem de 5G özelliği olduğundan ileride de kullanabileceğim. Sizin görüşleriniz neler?
Telefon çok güzel, isterseniz alabilirsiniz. Eğer bütçeniz fazla ise Samsung S20+ alabilirsiniz yada son model bir iPhone telefon seçebilirsiniz :D

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Dış mekanda çok iyi videolar çekmek için İphone almanı tavsiye ederim.