YouTube Videolarınız İzlenmiyor mu ? Buyrun Çözüm İçerde

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Herkese Merhabalar,
logoyan.png

Arkadaşlar benimde YouTube Kanal sahipleri arasına katılmam ile birlikte hızlı şekilde ve doğal yollarla "Nasıl Abone toplanır ve İzlenme sayısı nasıl yükseltilebilir?" diye düşündüm. Bu amaçla yola çıkarak bir website hazırlamaya başladım.
Şu an basit düzeyde olsada geçen süre içerisinde geliştirmeyi ve tamamen profesyonelleştirmeyi düşündüğüm Web Sitesi yeni YouTuberlar için bir umut kapısı olabilir. Sizinde bir youtube kanalınız var ve bu kanalı tanıtmak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıda belirtmiş olduğum adımlardan birini uygulayarak videonuzun eklenmesini talep etmek.
1. www.youtubekanalinitanit.com 'a girip Üyelik Oluşturmak ve Yöneticiye Video veya Kanal linkinizi mesaj atmak

yada
2. info@youtubekanalinitanit.com mail adresine kısa bir yazı ve video linki ile mesaj atmak.

Yukarıdaki işlemlerden birini yaptıktan kısa bir süre sonra videonuz sitedeki yerini alacaktır. Bu sayede videolarınız gerçek kullanıcılar tarafından doğal olarak izlenilecek ve abone kazanacaktır.​

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
hevesinizi kırmak istemem ama bunlar boş işler, kolay para tuzakları. eğlenceye, şansa pansa para kazancam diye zaman harcanmaz. geleceğe sağlam yatırımlar yapmaya bakın.

Reaksiyon puanı
5,171
Sitenize zaten günde 12 kişi giriyor bunun yerine giderim 12 arkadaşıma izlemesini söylerim daha iyi

Reaksiyon puanı
0
Merhaba

Gizlemeye çalıştığım bir şey olmadığı için o sayacı oraya koydum. Zaten hali hazırda yeni bir site. Başlangıç noktasında hiç bir yerde reklam verilmedi. Siz tabi ki dostlarınızla 12 kişiyi ve inanıyorum ki çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Fakat bizim burada elde etmeye çalıştığımız birlikte hareket ederek organik ve tamamen ücretsiz video izlenmeleri ve aboneler kazandırmak. Yine de mesajınız için teşekkürler...