Yardım Youtube Shorts Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaslar Youtube Shorts Kanali Actim Global Sekilde Izlenme Alir Hem hitide yuksek diye futbol kanali acmaya karar verdim izlenmeler niye bu sekilde geliyo son yukledigim v4 video 0 izlenmis yardimci olur musunuz saolin

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230212_113051.png
    Screenshot_20230212_113051.png
    172.9 KB · Görüntüleme: 69
  • Screenshot_20230212_113112.png
    Screenshot_20230212_113112.png
    169.9 KB · Görüntüleme: 73

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,759
Shorts etiketinin yanına en fazla 1 tane daha etiket koy, daha fazla değil. Açıklamada da en fazla 2 tane etiket olsun.
Gönderileri PC'den yükle ve yüklerken menüde aşağı inip etiketler kısmına bir sürü (başına kare koymadan) alakalı şey yaz.
Gönderiler güzel. Bir ay boyunca her gün akşam 20 ila 21.30 arasında paylaşım yapmaya devam edersen izlenme kendiliğinden gelecektir.

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Shorts etiketinin yanına en fazla 1 tane daha etiket koy, daha fazla değil. Açıklamada da en fazla 2 tane etiket olsun.
Gönderileri PC'den yükle ve yüklerken menüde aşağı inip etiketler kısmına bir sürü (başına kare koymadan) alakalı şey yaz.
Gönderiler güzel. Bir ay boyunca her gün akşam 20 ila 21.30 arasında paylaşım yapmaya devam edersen izlenme kendiliğinden gelecektir.
sence global world breaking news gibi bir kanal acmak mantikli mi

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
biraz arastirdim crypto alaninda hacim cok yuksek ancak rekabet dusuk bu alanda internet sitelerinden haberleri okuyup degistirip yayinlarsam mantikli olur mu daha sonra ama basim derde girmeisn finanstan
Mantıklı. Ama ilerleyen zamanlarda uzun video da yapabileceğin bir konsept düşünmelisin

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,759
biraz arastirdim crypto alaninda hacim cok yuksek ancak rekabet dusuk bu alanda internet sitelerinden haberleri okuyup degistirip yayinlarsam mantikli olur mu daha sonra ama basim derde girmeisn finanstan
Yatırım tavsiyesi verme suçu diye bir şey vardır. Ayrıca birisi "bana şu tavsiyeyi verdi şu kadar kaybıma sebep oldu" diyip hakkınızda dava açabilir. Dikkatli olmak lazım

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Yatırım tavsiyesi verme suçu diye bir şey vardır. Ayrıca birisi "bana şu tavsiyeyi verdi şu kadar kaybıma sebep oldu" diyip hakkınızda dava açabilir. Dikkatli olmak lazım
https://youtube.com/@BuCoinNedir bu sekil bir kanal acmayi dusunuyorum globale acilcak sekilde ingilizce videolarin basinada yatirim tavsiyesi degil vs yazmayi dusunuyorum tutar mi sizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://youtube.com/@BuCoinNedir bu sekil bir kanal acmayi dusunuyorum globale acilcak sekilde ingilizce videolarin basinada yatirim tavsiyesi degil vs yazmayi dusunuyorum tutar mi sizce
cunku hacmi cok yuksek ve rekabeti oldukca dusuk