Yardım Youtube Shorts Izlenememe

Bu konuyu okuyanlar

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
merhaba arkadaslar ben ingilizce bir youtube kanali actim bu kanala shorts videolari atiyorum ilk videom kaliteli olarakta kotuydu bence ama 100 izlenme aldi daha sonra bi videom 0 baska bi videom 500 baska bi videom da 0 izlendi artik yeter dedim gercekten kaliteli bir icerik hazirladim bu da 0 izlenme aldi milletin 1k izleniyor cok sacma sacma seyleri benim neden boyle oluyor yardim edin lutfen

beyzanurbaysan

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
218
aslında izlenmemenin bir çok nedeni olabilir. İçerik ilgi çekici olmayabilir, insanları ilk 5 saniyede kafalayabilmen gerekir. bunun yanında videolarının sonunda hastag shorts yazıyor musun? Tabi buna bağlı elvinin de dediği gibi algoritma da bunun bir parçası.

• Beğen
Reactions: Rei

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Telefondan değil de bilgisayardan yükle. Yüklerken #shorts etiketini başlığa ve açıklamaya eklemeyi unutma. Etiketler kısmını da benzer etiketlerle doldur.

• Beğen
Reactions: Rei

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
aslında izlenmemenin bir çok nedeni olabilir. İçerik ilgi çekici olmayabilir, insanları ilk 5 saniyede kafalayabilmen gerekir. bunun yanında videolarının sonunda hastag shorts yazıyor musun? Tabi buna bağlı elvinin de dediği gibi algoritma da bunun bir parçası.
ilk videolar haric son videolarimin hepsi neredeyse ayni kalitelerde ama 1-2 goruntulenme almis biri 700 millet sacma sapan seyler cekiyo 7-8k izleniyo neden boyle oluyo bilgiseyardan yukluyorum shortsta yaziyorum neden boyle oluyor anlamadim

Ekli dosyalar

• 477D08AD-6864-48B9-B1E9-865838F091A4.png
    477D08AD-6864-48B9-B1E9-865838F091A4.png
    237.2 KB · Görüntüleme: 131
  • 2BB749D9-B902-4C42-B944-00FCD5064576.png
    2BB749D9-B902-4C42-B944-00FCD5064576.png
    194.9 KB · Görüntüleme: 135

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,777
Genel olarak algoritma ile alakalı. İçeriklerinin kalitesini belirli bir seviyede tut. Belirli bir yerden sonra yavaş yavaş izlenmelerin artar diye düşünüyorum.

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Genel olarak algoritma ile alakalı. İçeriklerinin kalitesini belirli bir seviyede tut. Belirli bir yerden sonra yavaş yavaş izlenmelerin artar diye düşünüyorum.
ama 0 izlenme gercekten asiri motivasyon dusurucu internette goruyorum herkes 10000 izlendim 50000 izlendim gibi seyler yaziyo bende belirli bi kalitede tutuyorum su an iceriklerimi ama neden boyle oluyor anlamadim bi cozum yolu var mi baska bildiginiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama 0 izlenme gercekten asiri motivasyon dusurucu internette goruyorum herkes 10000 izlendim 50000 izlendim gibi seyler yaziyo bende belirli bi kalitede tutuyorum su an iceriklerimi ama neden boyle oluyor anlamadim bi cozum yolu var mi baska bildiginiz
yeni bir kanal mi acsam acaba direk

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,777
Yeni bir kanal açtıktan sonra birşey değişeceğini pek sanmıyorum.

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594

yeni bir kanal mi acsam acaba direk
50 bin falan izlenme değil. Benim milyonluk izlenen shorts videolarım var. En aşağı 50 bin izleniyor zaten. Yukarıda yazdıklarıma dikkat et. Arkaplana kısık seste telifsiz müzik koy, altyazı ekle.

Ali65sa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Video başlıklarını HD ilgi çekici hatta abartılı bir şekilde yap
Çoğu kanal içerikle alakasız ama dikkat çeken video başlıkları koyar

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Video başlıklarını HD ilgi çekici hatta abartılı bir şekilde yap
Çoğu kanal içerikle alakasız ama dikkat çeken video başlıkları koyar
Shorts videolarında PC'den yükleyince video başlığını YouTube otomatik belirliyor. Telefondan yükleyince de etikete izin vermiyor. O yüzden PC'den yüklemek daha mantıklı

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
50 bin falan izlenme değil. Benim milyonluk izlenen shorts videolarım var. En aşağı 50 bin izleniyor zaten. Yukarıda yazdıklarıma dikkat et. Arkaplana kısık seste telifsiz müzik koy, altyazı ekle.
yaptim zaten bakin bir ornegini yollayim size link olarak Did You Know That The Human Noise ? #shorts bu videom hic izlenmedi mesela bunun gibi videolarim var ama cogu izlenmiyor biraz incelerseniz kanali sevinirim

Did You Know That ? #shorts bakin bu videomda hic izlenmedi bence hic izlenmeyecek kalitede degiller

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
yaptim zaten bakin bir ornegini yollayim size link olarak Did You Know That The Human Noise ? #shorts bu videom hic izlenmedi mesela bunun gibi videolarim var ama cogu izlenmiyor biraz incelerseniz kanali sevinirim

Did You Know That ? #shorts bakin bu videomda hic izlenmedi bence hic izlenmeyecek kalitede degiller
Videoları günde bir kez olmak üzere her gün aralıksız ve akşam 20.30'da paylaş. Algoritma bunu algılayacak ve seni öne çıkarmaya başlayacaktır. Videoları PC'den paylaş ve etiket ekle.

Erkan Petekkaya - Sahipsizdim! #shorts

Gün gelir sen de bu tür bir izlenmeye ulaşırsın istikrarlı paylaşmaya devam et

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Videoları günde bir kez olmak üzere her gün aralıksız ve akşam 20.30'da paylaş. Algoritma bunu algılayacak ve seni öne çıkarmaya başlayacaktır. Videoları PC'den paylaş ve etiket ekle.

Erkan Petekkaya - Sahipsizdim! #shorts

Gün gelir sen de bu tür bir izlenmeye ulaşırsın istikrarlı paylaşmaya devam et
gunde 3-4 shorts atmak mantikli mi sizce boyle olmasi normal mi one cikmak icin yapabilecegim baska bir sey var mi

Ali65sa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Reklamını yap
Akrabalarının içinde olduğu bir whatssap grubu kurup video linklerini atabilirsin

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaslar ben onceki shorts kanalimi sildim yeni bir shorts kanali actim baya da iyi hereksin yaotigi gibi motivasyon shorts videolari cektim ama hic izlenmedi iki videomda neden boyle oluyor insanlarin ilk videolari bile 1k izleniyor neden benim boyle oldu kanalimin linki https://www.youtube.com/channel/UCF5sYzlouCdk6X_-HZ48l7Q

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Algoritmaya girmen lazım ayrıca etiketleri kullanmalısın.
etiketleri kullandim zaten onceki kanalimda attigim bi videom 700 izlendi biri 500 biri 100 bunlar neden izlenmiyor

neden boyle oluyor anlamadim internette videolari goruyorum 1k izleniyor ilk videolari onceki youtube kanalimi silip ayni hesapla actim bu yuzden mi acaba

Son düzenleme:

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
etiketleri kullandim zaten onceki kanalimda attigim bi videom 700 izlendi biri 500 biri 100 bunlar neden izlenmiyor

neden boyle oluyor anlamadim internette videolari goruyorum 1k izleniyor ilk videolari onceki youtube kanalimi silip ayni hesapla actim bu yuzden mi acaba
Sadece #shorts kullanmışsınız diğer etiketleri kullanmamışsınız ayrıca daha fazla video atmalısınız algoritma diye birşey var. 1 günde 50 tane video atsanız sonra 1 hafta atmasanız sonra 1 tane atsanız 1 ay atmazsanız algoritma sizi aşağıya çeker.

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Sadece #shorts kullanmışsınız diğer etiketleri kullanmamışsınız ayrıca daha fazla video atmalısınız algoritma diye birşey var. 1 günde 50 tane video atsanız sonra 1 hafta atmasanız sonra 1 tane atsanız 1 ay atmazsanız algoritma sizi aşağıya çeker.
anladim ama onceki kanalimda hic etiket kullanmadan 1k izlendigim olmsutu bu videolarda kalitesiz degil normal mi bunun boyle olmasi ne yapmaliyim etiket kullanmak ise yarar mi

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
anladim ama onceki kanalimda hic etiket kullanmadan 1k izlendigim olmsutu bu videolarda kalitesiz degil normal mi bunun boyle olmasi ne yapmaliyim etiket kullanmak ise yarar mi
Evet normal. Etiket kullanmak işe yarar ama 1 günde etki beklemeyin youtube üzerinde belli bir yere gelmek aylar yıllar sürebiliyor.

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Evet normal. Etiket kullanmak işe yarar ama 1 günde etki beklemeyin youtube üzerinde belli bir yere gelmek aylar yıllar sürebiliyor.
ama bu basit bir shorts videosu yeni baslayanlarin ilk shortslari en az 500 cviar izleniyor onceki kanalimi silip bunu yeni actim o yuzden m oluyor acaba en azindan 50 bile izlensem su an yeter bir inceleyin kanalimi anlayacaksiniz

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
ama bu basit bir shorts videosu yeni baslayanlarin ilk shortslari en az 500 cviar izleniyor onceki kanalimi silip bunu yeni actim o yuzden m oluyor acaba en azindan 50 bile izlensem su an yeter bir inceleyin kanalimi anlayacaksiniz
Ya hocam youtube yükseltmemiş işte izlenmemişsin benimde videolarım izlenmedi. 1 2 video atıp çok izlenmeyi bekleme. Düzenli atman lazım.

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Ya hocam youtube yükseltmemiş işte izlenmemişsin benimde videolarım izlenmedi. 1 2 video atıp çok izlenmeyi bekleme. Düzenli atman lazım.
derdim izlenme degil bir tane bile videom kesfete cikmamis o asiri demoralize edici inatla yuklemeye devam mi ediyim bide onceki kanali silip ayni hesapla bunu acmamin bir etkisi var midir acaba

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
derdim izlenme degil bir tane bile videom kesfete cikmamis o asiri demoralize edici inatla yuklemeye devam mi ediyim bide onceki kanali silip ayni hesapla bunu acmamin bir etkisi var midir acaba
İşlerin kolay olup hızlı yükseleceğinizi düşünrseniz hayalci olursanız tabii ki de demoralize olursunuz. Önce bu işlerin kolay olmayacağını uzun süreler yapacağınızı ve düzenli olacağınızı kendinize söylemeniz lazım. Her gün 1 video yükleyin ve aynı saatlerde olsun veya 2 günde bir yükleyin. Günde 1 video yükleyen ama hep farklı saatlerde yükleyen ile 2 günde bir aynı saatlerde yükleyen arasında da yükselme farkı var. Düzen algoritmaya girmek için gerekli olan birşeydir. İşiniz emek istiyorsa haftada 1 yada 2 haftada 1 bile video yükleyebilirsiniz yükselmeniz için yeterli olur ama yaptığınız iş küçükse her gün yapmakta ve aynı saatlerde yüklemekte fayda var.

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594