Soru Youtube premium google play kod ile ödeme yardımcı olurmusunuz

Bu konuyu okuyanlar

fatih-prem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar ben YouTube Premium geçmek istiyorum yani reklamsıza ama ödeme seçenekleri diye sekme çıkıyor orada kod ile nakit ödemede var yani ben marketten 25 TL Google Play kodu alsam sisteme girsem YouTube Premium olur mu kabul olur mu yardımcı olur musunuz? Böyle yapan arkadaşlar var mı iyi günler.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Merhaba arkadaşlar ben YouTube Premium geçmek istiyorum yani reklamsıza ama ödeme seçenekleri diye sekme çıkıyor orada kod ile nakit ödemede var yani ben marketten 25 TL Google Play kodu alsam sisteme girsem YouTube Premium olur mu kabul olur mu yardımcı olur musunuz? Böyle yapan arkadaşlar var mı iyi günler.
Youtube premium kullanıyorum,sana önereceğim yol şöyle; papara uygulamasından papara black card iste,yaş sınırı olmadan ücretsiz bir şekilde kartın elinde ulaşacak 1-2 haftaya.Daha sonra youtube premium ödemesini bu kart üzerinden yap,%50 indirimle aylık 8tl ye premium sahibi olacaksın.Ayretten bu pakete youtube music'te dahil oluyor,aylık sadece 8tl ye youtube premiuım+music sahibi olursun.Sadece dikkat etmen gereken şey şu;karta önce tam indirimsiz ücreti at sanırım 17-18 tl bir şey,kart anında indirim yapıp 8tl alacak.Öbür türlü 8tl atar ödeme beklersen yetersiz bakiye der.İyi forumlar.