Youtube Moderasyonu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Başlıktanda gördüğünüz gibi Youtube Moderasyonu hakkında neler düşünüyorsunuz?

ben açıkçası berbat olduğunu düşünüyorum çünkü bi' ara LGBT'ye karşı aşırı ırkçı bir video yapmıştım ve 4 gün sonra "bu video çok ırkçı olduğu için kaldırdık" diye bir e posta gelmişti Youtube'dan.Sonra bende şikayet etme kısmına "ama o video çok havalı" yazdım ve 1 gün sonra video tekrar herkese açık olarak sunulmaya devam etti.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Sen boşver YouTube'u, LGBT'yi derslerine odaklan güzel kardeşim daha yaşın daha çok ufak. Kimin nasıl hayat yaşadığı kimseyi ilgilendirmez. Nefreti değil sevgiyi ve saygıyı barındır kalbinde.
pfp ben değilim.

GeneralCrowbar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
onun profilindeki kişi omar baba pro, evrendeki en güçlü varlık. sen omaristan'a gitmemiş olduğun için bilmezsin oranın kültürünü.
Profiline bakmama gerek yok zaten yaptığın yorumlardan yaşının az buçuk kaç olduğu anla

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Doğruyu ve yanlışı ayıramadığın anlamına geliyor. Eğer burada bangır bangır ırkçı olduğunu söylüyorsan zaten daha neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayıramayacak yaştasın demektir.
cidden "Erkekler Ölsün!" "Kadınlar Tek Güç!" diye bağıranlardan tutta kendi cinsiyeti ile ilişkilere girenlerin neresine saygı duyayım ki?@GeneralCrowbar hep der, "Saygı duyulmaz,kazanılır."

GeneralCrowbar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Doğruyu ve yanlışı ayıramadığın anlamına geliyor. Eğer burada bangır bangır ırkçı olduğunu söylüyorsan zaten daha neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayıramayacak yaştasın demektir.
omar baba'nın gücünü hafife alma ewlad, ombot 3000 çok güçlüdür.

GeneralCrowbar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
cidden "Erkekler Ölsün!" "Kadınlar Tek Güç!" diye bağıranlardan tutta kendi cinsiyeti ile ilişkilere girenlerin neresine saygı duyayım ki?@GeneralCrowbar hep der, "Saygı duyulmaz,kazanılır."
Hayır, sevmesende saygı duy diyen kişilere diyorum ki: "herşeye saygı duymak zorunda değilim, saygı hakedilerek alınır."

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
feministler erkeklere karşı ırkçılık yapıyor ama?
veya BLM destekçileri sadece siyahları destekleyip beyazlara ırkçılık yapıyorlar?
bunlara ne demeli?
İlk olarak feministler LGBT üyesi değiller, o senin dediğin çoğu kişi gerçekten feminist bile değil. BLM ile LGBT ayrı şeyler ve beyazlara ırkçılık çoğunluk olarak yapılmıyor ama yapanların yaptıklarıda doğru denmiyor.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
BonySecondaryBlueandgoldmackaw-size_restricted.gif

Bekledim, dedim belki konuyla ilgili konuşulur yalnızca.

Konunun dışına çıkıldığı için konuyu kilitlemiş bulunuyorum.

5-) Konular doğru kategori içerisinde açılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.

? ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...