Bu konuyu okuyanlar

Teknoloji Sepeti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar. Teknoloji videoları çektiğim kanalıma abone olup videoları izleyerek beğenip destek olursanız sevinirim. Eğer çekmemi istediğiniz videolar varsa onları da belirtirseniz çok sevinirim . Şimdiden hepinize teşekkür ederim
Kanal linki Teknoloji Sepeti

Teknoloji Sepeti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar Google Lens uygulamasının incelemesini yaptım. Desteklerinizi bekliyorum. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim ?

Teknoloji Sepeti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar. Youtube kanalıma yeni video yükledim. Bu video eminim hepinizin işine yarayacaktır. Bu videomuzda 10 farklı web sitesini inceledik. Kanalıma ve videolarıma desteklerinizi bekliyorum.
Video Linki:

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Paylaşımınız forum kurallarına aykırı.

Forum kuralları:
29-) Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır.

Teknoloji Sepeti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Paylaşımınız forum kurallarına aykırı.

Forum kuralları:
29-) Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır.

Bilmiyordum kusura bakmayın. Bir daha olmaz

Teknoloji Sepeti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar bu videomda pandemi dönemine keşfettiğim kurs sitelerini derlediğim youtube videoma beklerim. Videomu beğenerek kanalıma abone olmayı da unutmayın. Umarım hepinize yararlı bir video oluştur.

Video Linki:

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Merhaba Arkadaşlar bu videomda pandemi dönemine keşfettiğim kurs sitelerini derlediğim youtube videoma beklerim. Videomu beğenerek kanalıma abone olmayı da unutmayın. Umarım hepinize yararlı bir video oluştur.

Video Linki:
Bu video hakkında konu açtınız. Atmanıza gerek yoktu hiç. Konu linkini atsanız olurdu.