Yardım Youtube kanalım nasıl? Tavsiyelerinize açığım

Bu konuyu okuyanlar

kerimptk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhabar. uzunca süredir çeşitli alanlarda tonlarca video yükleyip sildiğim ancak mevcutta şu anda 82 abone ve 20 video ile devam ettiğim bir Youtube kanalım mevcut. Kanalımı geliştirmek için Youtube üzerinde eğitim veren bir çok kanalı takip ediyorum ve bu kanallardan aldığım bilgilere göre videolarımı düzenliyorum.

Süreç içerisinde yaptığım bir çok hatalı işlem sonrasında en sonunda aslında Youtube'nin kendisini sevdiğimi farkettim ve bu hafta sonu itibariyle bende Youtube Eğitim videoları atmaya başlayacağım.

Bu konuyu açma sebebim ise mevcuttaki videolarımı ve kanalımın genel hatlarını farklı gözlerin incelemesi ve varsa bana çok değerli yorumlarınız ile döüş yapmanızdır. Buna göre gözümden kaçan eksikliklerim için sonraki videolarımda düzenleme yapmak istiyorum.

Kanal linkim aşağıda. Destek olmak için abone olabilirseniz de yorumlarınız harricinde ayriyeten sevinirim.

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum. İyi forumlar.

https://www.youtube.com/@kerimpotuk/?sub_confirmation=1

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,748
Öncelike merhaba,içeriğiniz çok güzel fakat bu tarz ile büyük kitlelere ulaşamazsınız/Büyüyemezsiniz. Sadece o iş ile uğraşan veya işi düşünce gelen insanlar izler. Kanalı edit ve oyun videoları yüklerseniz büyüyebilirsiniz.

kerimptk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ediyorum hocam zamanını ayırıp yorum yaptığın için. Evet dediğin konu doğru çok büyük kitlelere ulaşamam bu tarz bir içerik ile ancak amacım milyon aboneye ulaşmak değil. Mizacımdan dolayı zaten istesemde oyun videolarını ilgi çekici düzelde güzel yapamıyorum. Denedim aslında bir ara ama vazgeçtim. Youtube eğitimleri temelinde sıkılmadan uzun süre içerik üretebilecek düzeyde hissettiğimden bu yolu takip edeceğim yine.

Son mesajlar