YouTube kanalı actim

Bu konuyu okuyanlar

robinhogol

Doçent
Selam bugün 3 büyük kanalları tanıtacağım

Emin gisi müthiş içerik uRetici ve harika anlatımı.

Teknoloji manyağı eski oyunları oynuyor.Harika çalımlar acı ve göz yaşı var.

Teknoloji canavarı , teknoloji hakkında hiç bilgisi yok cahil birisi.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Harika filim sahneleri paylaşıyor.sinamaya gitmenize bile gerek yok.

Usain

Dekan
Emektar
.
Aga b youtubda tanıtabilirsin başka videolarda şimdi ban yiyeceksiniz
Forumda reklam yapmak yasak bu forum kurallarında yazıyor lütfen forum kurallarını okuyun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forum Kuralları:Forum Kuralları
Burası YouTube kanalı reklam yapma yeri mi?

Rica ediyorum raporlama sistemini kullanın.
Ben konuyu görmüşüm, raporu çözmüşüm, gerekli forum kuralını da konuya atmışım; hala konuya cevap yazılıyor. Anlayamıyorum.

29-) Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır.

29-) Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır.

Dora

2020 Out- 2021 In
Yönetici
Super Moderator
Pek sevgili dahi forum arkadaşlarım!
Forum kurallarını bu kadar iyi biliyor gibi ukalalık yapacağınıza;

3-) Daha önceden verilen ya da yanlış açılmış, forum kurallarına aykırı mesajlara "Verildi", "Böyle paylaşımlar yasak" demek yerine lütfen "Raporla" butonunu kullanınız. Önceden verilmiş ise açıklama kısmına daha önce verilen konunun linkini ekleyiniz. Bu tip mesajlar yazanların mesajları silinecektir. Devamı halinde uyarı alacaklardır.

Bunu bir kez daha okuyun. Üye kurallar dahilinde paylaşımı yapıyor ki açıkça 1 hafta aralık olması gerektiği belirtilmiş. Ha bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız her yorumun altına kocaman Raporla butonu eklemişiz. Atın oraya, biz gereğini yapalım. Burada ne konuyu kirletin nede kendi aranızda kavga edin.

SDN Son Haberler

Son mesajlar