YouTube kanal içerik önerisi

Bu konuyu okuyanlar

NotBeACoward

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Dostlar merhaba.
YouTube kanal açmayı planlıyorum, aslında bir tane var onda dizi ve filmlerin montajlarını yapıyordum ancak bir süre sonra aklıma içerik gelmemeye, izlenmeler de beklediğim gibi çıkmadı. Bir süredir edit programlarıyla uğraşıyorum gün geçtikçe kendimi geliştiriyorum yaparken de zevk alıyorum. Yeni bir kanal açsam edit üzerine neler yapılabilir?

Ve yabancılara yönelik içerikler sunmak istiyorum ki eğer bir gün kanal gelişip tutarsa para kazanırken daha iyi işler elde edebileyim istiyorum.

Reaksiyon puanı
1,056
Trol komik videoları fotoları montajlayıp daha fazla izlenme kaydedersin diye düşünüyorum ama komik montaj olucak mesaja küfürbaz haydo komik montaj gibi hahah nerden aklıma geldiyse izliyesim geldi birden

CaptainFire

Asistan
Reaksiyon puanı
214
Dostlar merhaba.
YouTube kanal açmayı planlıyorum, aslında bir tane var onda dizi ve filmlerin montajlarını yapıyordum ancak bir süre sonra aklıma içerik gelmemeye, izlenmeler de beklediğim gibi çıkmadı. Bir süredir edit programlarıyla uğraşıyorum gün geçtikçe kendimi geliştiriyorum yaparken de zevk alıyorum. Yeni bir kanal açsam edit üzerine neler yapılabilir?

Ve yabancılara yönelik içerikler sunmak istiyorum ki eğer bir gün kanal gelişip tutarsa para kazanırken daha iyi işler elde edebileyim istiyorum.
Animasyon İşine Girişebilirsin.Bende Animasyoncuyum.Eğer Bir Sorun Olursa Bana Ulaş.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
Üzerinde bilgili olduğunuz konular hakkında videolar çekebilirsiniz. Fakat bu işe girişirken kendi farkınızı da oluşturmanız gerekir, içeriğinizde farklılık olarak ne sunacaksınız?

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
Reklam gibi olucak ama her*ey da*il kanalı gibi içerikler yayınlayabilirsiniz.