Youtube Jacker

dnight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üretici:Ceyka
Dil:Türkçe
Boyut:620kb
Lisans:Ücretsiz
İşletim sistemi:Windows tümü

Youtube Jacker Son Versiyonu indirmek için: http://haberblog.org/yazilim/?p=801

-
Hepimizin bildiği gibi Türkiye ‘ den YouTube ‘ a giriş birçok kez engellendi , şuan hala girilemiyor ve uzun bir süre de bu durumun değişeceğini sanmıyorum .

YouTube ‘ girmek için alternatif birçok yöntem mevcut . Fakat bunların hepsi detay isteyen yöntemler oluyor genelde ve bir süre sonra YouTube alternatifi başka sitelere yönelmeye başlıyoruz .

Benim şimdi anlatacağım yöntemle 2 dakika içerisinde YouTube ‘ a girebileceksiniz . Tam olarak ne yapıyor bu programcık ? Bilgisayarımızdaki hosts dosyasına ( C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts ) ( dosyanın uzantısı yok ) YouTube ait olan 2859 tane ip ‘ yi kaydedip YouTube ‘ a tam anlamıyla erişmemizi sağlıyor . ( Diğer bazı yöntemlerle YouTube ‘ a girilebiliyor ama video açılmıyor veyahut YouTube ‘ a giriyorsunuz fakat üye girişi yapamıyorsunuz , ama bu tamamen sorunsuz üye girişi de yapabiliryorsunuz videoları da sorunsuzca izleyebiliyorsunuz ) Bilgisayarınıza ayrıca herhangi bir program kurmuyor dolayısıyla bilgisayarınızın hızını da etkilemiyor yaptığı sadece hosts dosyasını düzenlemek . Hazırsanız başlayalım

Öncelikle şuradan YouTube Jacker adlı programı indiriyoruz . ( Programı sadece bir kere kuracağız sonra normal bir şekilde youtube.com yazıp gireceğiz yani program sadece ilk başta kurarken işimize yarayacak )

Daha sonra YouTubeJackerKur.exe dosyasına çift tıklayarak kurulumu başlatıyoruz .

İleri ‘ yi tıklıyoruz . Lisans sözleşmesi koşullarını kabul ediyorum ‘ u seçtikten sonra İleri ‘ yi tıklıyoruz .

Yükle ‘ yi tıklıyoruz .

Son olarak da kurulumun başarılı olduğunu gösteren ekranda Son ‘ a tıklıyoruz .

Sonra Internet Explorer ‘ ı açıp YouTube - Broadcast Yourself. adresine giriyoruz ve işte karşınızda YouTube

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
daha güzeli AntiSansur var. Yinede saol (Anti virüs taramasından geçirmenizi öneririm)

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Youtubenin engelini geçmeye 69872254522. çözümde bu olmuş oldu :D

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yok öyle demeyin. Youtube'un tüm IP'lerini ekliyor. Gerçekten iyi. Bunu ben XP CD'sinin içine bile gömerim. Nasıl olsa daha uzun süre youtube kapalıkalacak gibi.

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben de kullanıyorum. Gerçekten kalite program. Hızını da etkilemiyor. Proxy'lerde çok sorun yaşanıyordu.

__MeMoM__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ANTİ_YOUTUBE afedersiniz ama adamların bi ana avrat sövmediği kaldı hala bu youtube sevdası ya bu ne çılgınlık binlerce video paylaşım siesi varken bu inat neden???

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Şimdi Anlatcağım yöntemle girceksiniz arkadaşım senin anlatcağın yöntem bi işe yaramıyor forumda arama yap ben paylaştım başkaları paylaştı bu yöntem bi işe yaramıyor Yani çoğu videoyu açmıyor denemeden incelemeden paylaşım yapıyorsunuz hiç kendiniz denedinizmi açıyormu açmıyormu diye anti sansür programı var milet onla giriyor arama yapmadan konu açmayın!

dr.psychopath

Asistan
Reaksiyon puanı
2
BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 05/05/2008 tarih ve 2008/402 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 05/05/2008 of 2008/402.

Mahkeme kararına karşı gelmeyin arkadaşlar :mrgreen: Hem Metacafe'den Youtube videolarına ulaşabiliyorsunuz... ;)

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21