YouTube Gibi O da Kapandı!

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Şu anda vidivodo sitesine erişim normal yollardan sağlanıyor.Ama maalesef ki izleseneye girmek isteyenler mahkeme kararı ile karşılaşıyor.Ama başına www ibaresini koymadan yazdığınızda problem olmadan giriyorsunuz...
Sanırım yanlış site tasfir edilmiş ve bir çok sitede aynı şekilde vidivodonun kapandığını söyledi.Bazen olabiliyor tabii ki....
Ayrıva troy linki vermişsin kapatılan site diye ama tıklayınca rahatça giriyoruz lütfen doğru haber yapalım ve iyice araştıralım....

RadioHead

Asistan
Reaksiyon puanı
4
mahkemedeki heyet aralarında iddialaşıyorlar heralde:D
-napsak lan!
-hadiii site kapatalım
-olur.

gkhnksgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Başka bi arkadaş ta konu açmıştı.Onda Ttnet video nun gelişmesi için dedim bundada aynısını tekrar ediyorum.

Kesinlikle katılıyorum arkadaşıma..Yoksa bu kadarda olmaz yani tek sebep bu bence..:icon_-1:

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
evet yaa troy verdiğin işte kapatılan site linkine tıkladığımızda mahmeme kararı çıkmıyo :D

SDN Okuru-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
youtube googlenin ve böyle siter de herkes istedigini yayinliyor cok güzel olmus ataürke bayraga millete hakaret ediyorlar bide alternatif linler le aciyorlar tamamen angeleseler süper olur

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Maalesef ki internette biraz araştırın vidivodo kapandı diye 10-15 tane site farklı başlıklar altında bu sitelerin kapandığını söylüyor ama erişilebiliyor.Üzülerek belirtmek istiyorum ki bir çok site(teknoloji ve internet alanında ki yenilikleri ve haberleri okurlarına ulaştırmaya çalışan siteler) kopyala yapıştır mantığı ile haber yapıyor.Olayın iç yüzünü araştırmadan neyin ne olduğunu bilmeden haber yapıyorlar ve kullanıcıları için ''Alın size bomba gibi bir haber'' diyor.Sadece bu konuda değil.Diğer bir çok konuda da olduğu gibi.

Bu siteler içerisinde shiftdelete.net'i tenzih ederim....

SDN Okuru-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten yasaklar ülkesinde yaşıyoruz bu sitenin kapatılmasınada diğerleri gibi karşıyım kapatılmaması gerekir demokratik bir ülkeden diktatörlüğe gittiğimizin bir göstergesidir akp kapatılmıyorsa bu sitede kapatılmamalı

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Telekom internet trafiğini rahatlatmak için video sitelerini yasaklıyor olabilir mi?

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bilmiyom ama bu akiam bu internet beni deli edecek :mad: çok yavaş yaa

SDN Okuru-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece o değil izlesene.com da kapatıldı. Ona da giriş yapabilmek için www eklememeniz yeterli oluyor.

myhekim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

SDN Okuru-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bu ttnet böyle boş beleş şeylerle uğraşcağına daha kaliteli bir hizmet için uğraşsalar daha hoş olucak!

Seregwethrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vidivodo.com ve izlesene.com kapatıldı evet, ama siteler kapatılınca tüm türkiyede aynen kapatılma başlamıyor. Sonuçta türk telekomun birçok dns sunucusu var. Ve siz bugün girebiliyorsanız muhtemelen yarın öbür gün giremezsiniz. Bu yüzden "yalan haber" gibi bir yakıştırmaya gerek yok.

Ayrıca kapatılma nedeni olarak mu-yap'ın sitedeki lisanssız klip paylaşımı yüzünden açtığı dava sanılıyor. İki siteye birden açıp ikisini de kapattırdı sanırım.

Bu arada, sdn'nin vidivodo'yu haber yapıp izleseneyi yapmaması biraz garibime gitti aslında. Sonuçta izlesene daha büyük bir site.

SDN Okuru-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mutlaka hakLı bi nedenleri vardır ama büyük ihtimalle yoktur ne de olsa burası Türkiye....

kontorcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu kadarda olmaz ayıptır ya...bu sıtelerı yasaklayarak sorunu cozemezler kı...burada yayınlanan dıger sıtede yayınlanır,hıc olmadı bır bır ugrasacaklarına ınternet erısımını toptan kapasınlar !!! :D

SDN Okuru-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İranlaşıyoruz.Baskı rejimi,özgürlüklerin kısıtlanması bu.

SDN Okuru-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her türlü günah işlemenin mübah olduğu memleketimde yasaklarla nereye varılmak istendiğini bir türlü anlayamadım.

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
amaan bunlar gibi yüzlerce site var artık. yutup olmazsa zırttup var, zırttup olmazsa tırttup var...bu böyle gider.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
sanırım Müyap kapattırtmış kliplerin tehlif hakkı vs gerekçesiyle.

husyar66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi olmuş kapandığı. Viideo paylaşım değil de sanki erotik paylaşım gibi olmuştu vidivodo sitesi:icon_:

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkdaşlar ben acaba uzaydan mı bağlanıyorum internete?Nasıl oluyor da sorunsuz girebiliyorum acaba?Acaba smileadsl kullandığım için mi yoksa kapanmadı mı?

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Arkdaşlar ben acaba uzaydan mı bağlanıyorum internete?Nasıl oluyor da sorunsuz girebiliyorum acaba?Acaba smileadsl kullandığım için mi yoksa kapanmadı mı?

ben de öyle diyordum :D opendns kullandığımı unutmuşum :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
imeem.com da kapatılmış güya, opendns'siz girebilen var mı?

DogukanDogu84

Profesör
Reaksiyon puanı
9
İkisine de girebiliyorum, bize yasak sökmez.Ayrıca MÜYAP'a ve Telekom'a kafam girsin. :) Telif haklarıymış, peeehh....Bunların amacı milleti kaz gibi yolmak, herşeyi paralı yapmak. :D

Junas

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Allah belanı versin TTnet,hala daha arıza için arıcaklar.Telefona çıkan ...llık ne güzel de söylüyor:
"beyfendi sizi 1 saat içinde veya en geç yarına kadar arayacağız"
aradan 1 hafta geçti hala daha yok.
Masam gitti kırdım,
sıra monitörde.
Biz bunları hak etmiyoruz.Ama elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz,böyle oturdukça daha da sinirim bozuluyor.
Sinirimden ağlıcam hüngür hüngür.