youtube edit yapıyorum yardımcı olurmusunuz?

ImmortalTurkx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Youtube'da bir edit kanalı açtım. Filmlerden kesitler alıp arka fona müzik ekleyip paylaşıyorum. Videolarım telif yiyor nedeni ney acaba bilgi verebilirmisiniz. Para kazanma kısmını açık yapmamdan dolayımı kaynaklanıyo. İlk başlarda ne yapmam lazım youtube hakkında az bilgim var. Yardımcı olursanız sevinirim. Tavsiyelere açığım.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Youtube'da bir edit kanalı açtım. Filmlerden kesitler alıp arka fona müzik ekleyip paylaşıyorum. Videolarım telif yiyor nedeni ney acaba bilgi verebilirmisiniz. Para kazanma kısmını açık yapmamdan dolayımı kaynaklanıyo. İlk başlarda ne yapmam lazım youtube hakkında az bilgim var. Yardımcı olursanız sevinirim. Tavsiyelere açığım.
Telifsiz müzik kullanırsanız sorun olacağını sanmıyorum.

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
Filmlerin telif haklarinin korunmasindan olamaz mi :) Ayrica kullandiginiz muzikler de ayni sekilde korunuyor olabilir.

ImmortalTurkx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Telifsiz müzik kullanırsanız sorun olacağını sanmıyorum.
Peki telifli müzik kullananlar var. Onlar telif yiyormu acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Filmlerin telif haklarinin korunmasindan olamaz mi :) Ayrica kullandiginiz muzikler de ayni sekilde korunuyor olabilir.
Videonun 1 dakkalık kısmını hiç kesmedim efektte eklemedim. Ondan olabilirmi acaba?

ImmortalTurkx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
8Milyon izlenmişti telifli müzik kullanan birisi. Para kazanıyomudur telif yediği halde?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ben yeni açtım kanalı. Acemiyim yani bilgi verebilirmisin bu telif hakkında ne yaparsam yemem nasıl yapmam gerekiyo?
İnternet de telifsiz müzik bulmanız gerekiyor.