YouTube dan video izleyemiyorum

redkit_redkit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
linux içinde hosts dosyası var. galiba etc klasörü içindeydi. mandrivada uygulamıştım. gayet rahat giriyordum youtube'a
kusura bakma klasörü hatırlayamadım.

klon

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Youtube Jacker bir basit .bat dosyasindan olusan ve icerisine o arkadasin elle ip leri yazip milleti uyutmaya calistigi bir sarlatanliktir , sakin kullanmayiniz , cünkü iki gün sonra bu arkadasin tekrar youtube ve diger sitelere who is cekip aldigi ip leri hosts dosyasina yazmasini beklersiniz , kesin cözüm asagida :
4tay2w.gif

Peki nedir bu porgrami ,üsttekini o bespara etmez jackerden üstün kilan:
Jackerde , adam hosts dosyasina ne yazdiysa ona mahkumsunuz oysa onun bilmedigi ve ttnet tarafindan yasaklanmis belkide ihtiyaciniz olacak yüzlerce site vardir ,oysa üstteki Portable program ile tek bir DNS degisikligi ile Tüm sitelere sorunsuz girebileceksiniz , egerki Dns den menun degilseniz hizmetinize sunulmus 9 adet farkli dns var , haa ben illada hosts dosyama yazdiracagim derseniz , porgram bir tikla onu da yapiyor , hemde jacker gibi kurulum gerektirmeden , O nedenle LÜtfen su jackermidir ne karin agrisidir kullanmayiniz siz daha iyilerine layiksiniz ,
son olarak egerki youtube ye giriyor fakat error veriyorsa , bunun tek sorumlusu jacker vb lerinin girdigi eski ip lerdir , adamin pisligini yine üstteki program temizliyor sirf onun yolactigi bu sikayetler icin default hosts butonu var Tüm tarayici pencereleri kapali iken tiklayin ve hosts dosyaniz windows ilk kuruldugu halini alsin sonrasinda ister dns isterse hosts yazdir butonuna tikklayin (yani seceneginiz 2 )ve yasaksiz sörfe merhaba deyin

Download:
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

karcx

Profesör
Reaksiyon puanı
39
dns değiştirmek için programa gerek var mı?
Böyle şeylere hiç gerek yok....
Youtube girmek için hosts dosyasını değiştir...
Diğer yasaklar için ise DNS kendin değiştir..
4.2.2.4
4.2.2.5
yeterli.........

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Opendns'nin dnsleri de işe yarıyor. Bu sorun ilk çıktığında değiştirdim, o günden beri hata almadım.

klon

Asistan
Reaksiyon puanı
19
dns değiştirmek için programa gerek var mı?<br />
Böyle şeylere hiç gerek yok....<br />
Youtube girmek için hosts dosyasını değiştir...<br />
Diğer yasaklar için ise DNS kendin değiştir..<br />
4.2.2.4<br />
4.2.2.5<br />
yeterli.........

yanlis , youtubeye ve tüm yasaklii sitelere girmek icin Tek bir DNS degisikligi yeter de artar bile (su an icin gecerli), peki neden üstteki porgramda 9 adet DNs var =? , (bu arada üstteki porgramdaki ilk DNS open Dns dir ) , Arasira DNS lerde de sorunlar olusabiliyor , mesela bazi sayfalari acmamak gibi , iste bu gibi durumlarda yine tek bir tikla Dns nizi degistirebilirsiniz , ilaveten DNS nin ne oldugunu sen ben biliyoruz peki ya digerleri , adama telefondan suraya gir bunu degistir demektense , indir su linkten bas dns 1 e demek daha kolay degilmi =?

nihmare1222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
verdiğiniz dnsler
4.2.2.1
4.2.2.2
4.2.2.3
ie yarakmaktalar ancak gel gelelim bu dnsleri çok uzun süre bıkakmayın bende 2-3 gün kaldı google bile girilmiyor sonra isteyen denesin :D
bu kadar kendinizi kasmayın
www.youtubegir.in
www.vtunnel.com
www.ktunnel.com
yukardaki adreslerden 1.ci hariç diğer yasaklı sitelerede girebilirsiniz bilenler vardır bilemeyenlere yardımcı olur herhalde :D

klon

Asistan
Reaksiyon puanı
19
verdiğiniz dnsler
4.2.2.1
4.2.2.2
4.2.2.3
ie yarakmaktalar ancak gel gelelim bu dnsleri çok uzun süre bıkakmayın bende 2-3 gün kaldı google bile girilmiyor sonra isteyen denesin :D
bu kadar kendinizi kasmayın
www.youtubegir.in
www.vtunnel.com
www.ktunnel.com
yukardaki adreslerden 1.ci hariç diğer yasaklı sitelerede girebilirsiniz bilenler vardır bilemeyenlere yardımcı olur herhalde :D

Haklisin öyle ya kurulum gerektirmeyen bir program vermisim ve yasaklari asmak icin tek bir tik gerekiyor , ne kasmakmis ama , ????

klon

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Üstte yazmayı unutmuşum Hosts dosyanızdaki geçersiz girdileri temizlemek ve default hale getirmek için :
önce aşağıdakini indirip dipten 6. buton a basın (Default windows hosts)
http://www.sordum.org/7593/bluelifehosts-editor-v1-0-2/
sonrasında üstteki DNS jumper ile istediğiniz Dns değişikliğini yapıp Youtubeyi görüntüleyebilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede aynı sorunvardı şunu yaparak sorundan kurtuldum fakat %50 izlene biliyor chrome://plugins/ buraya girin adobe reader ı etkinleştirin ve chrome kapatın sonra tekrar açıp youtuba girin ve izleyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynn bnmde ikinci formatımdan sonra böyle oldu bu video izlenemiyor yazıyo :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Youtube dan niye film izliyemiyorum devletin verdiği tabletten mi kaynaklanıyor