Youtube dan video indirmek için en kullanışlı program hangisi

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
IDM ( İnternet Download Manager ) ile indir Format Factory ile istediğin formata çevir.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Benim bu konuda en sevdiğim program budur
unled1y.jpg

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Eklenti istiyorsan Flashgot veya Orbit'in eklentisi
Program olarak Abelssoft Youtube Song Downloader :)

@REDFOKS
VDownloader için teşekkürler.Güzel programa benziyor,daha önceduymamıştım :)

kesasd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
indirme yöneticisi olan ve ücretsiz dağıtılan Orbit yazılımı işinizi fazlasıyla görecektir ;)

lc1d18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi de tube master vardı sanırım ama idm bence de...gerçi tube master sanırım video formatlarını da değiştiriyodu, hatta ve hatta videoyu mp3 olarak indiriyordu. Tabi bundan 2 sene önce:)

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Mp3 rocket kullan bence video yada mp3 olarak indirme saçeneği var şarkı aratabiliyorsun ben okullanıyorum memnunum :)

tarkan255

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben genelde program kullanmamak için script kullanıyorum. Hem 1080p'ye kadar olan tüm versiyonları indirebiliyorum, hemde video ile birlikte iniyor. Daha sonrada converter programlarını kullanarak istediğim videoyu mp3'e çeviriyorum...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION]

Sağolasın hocam güzel program.. Ben daha önce görmemiştiim...

uye947

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler bir çok programın bu işe yaradığını öğrendim. Benim bildiğim Araç çubuklarında/ internet seçeneklerinde / ayarlar içerisindeki temp dosyalarının içerisinden en uzun boyutlu dosyayı alıp masaüstüne kaydedip uzantısını .flv olarak değiştirince flv player ile çalışıyordu.
Ancak crome ve explorer 9 da bu işi yaptığımda dosyayı bulamadım.

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://www.ant.com/video-downloader bu sayfada ant video dowloader var, kullanımı kolaydır , explorer eklentiside vardır,, ben kullanıyorum sürekli,youtube ve diğer sitelerdede algılamadığı neredeyse video yok.. İDM gibi ..fakat adm gibi hızlı değil..idm pro bulamadıysan bu eklentiyi tavsiye ederim.. program değil sadece tarayıcı eklentisi bu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar ben indirme işlemleri idm ile yapıyorum ama youtube den video indirdikten sonra player videoyu açmıyo bu konuda bi bilginiz varsa yardım edin