Youtube Canlı Yayın

Bu konuyu okuyanlar

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,247
Youtubeden bikaç kere dizilerin canlı yayınını yapıp en azından 1000 abone kazanmak istiyorum. Ama obs yi falan nasıl kullanacağımı tam olarak bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum...

bilalburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Youtubeden bikaç kere dizilerin canlı yayınını yapıp en azından 1000 abone kazanmak istiyorum. Ama obs yi falan nasıl kullanacağımı tam olarak bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum...
Merhaba sana önerim youtube'dan video izleyerek öğren burdan pek etkili olmayabilir.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Dizileri yayınlarsanız yapımcılar tepenize çöker. Onlar emek ve para harcayacak, siz para kazanacaksınız öyle mi? :)

İbrahim Koç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Emek hırsızlığıyla para kazanmak mı istiyorsun?
Bu tarz konulara forumda izin verilmemeli.

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Kendine özgün içerikler üreterek youtube'a girmelisin. Dediğin şekilde pek ilerleyemezsin.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
youtube de sadece nasıl yayın yapıldığı gösteriliyor youtubedeki dizileri nasıl yayınladıklarını göstermiyolar ama teşekkürler yinede

hergün onlarca kişi yapıyor nadir telif yiyorlar

zaten tek seferlik açıp 1000 abone falan kazanmak isityorum ki daha fazla gözükeyim

Dinen de, kanunen de yasak. ( emek hırsızlığı )

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,247

tek seferlik açacağım dedim ve bildiğim kadarıyla yayınlardan para kazanılmıyor hem de ben nasıl diye sordum lütfen ahlak dersi vermeyin
neyse yardımı olmuyor kimsenin konu derden kapatılıyor

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
tek seferlik açacağım dedim ve bildiğim kadarıyla yayınlardan para kazanılmıyor hem de ben nasıl diye sordum lütfen ahlak dersi vermeyin
neyse yardımı olmuyor kimsenin konu derden kapatılıyor

Tek seferlik de olsa yapamazsınız.. EMEK HIRSIZLIĞI. Ve lütfen bu konuyu daha fazla uzatmayınız.