Soru youtube beni banladı mı ?

sepiti

Asistan
Reaksiyon puanı
206
arkadaşlar twitch yayını yapıyorum akşamları oyun oynarken bu yayınları youtube hesabıma atmak istedim hatta youtube canlıya başvuruda bulundum kabul edildi ancak nedendir bilmiyorum (3 tahminim var) youtube tarafından hesabım kapatıldı ? desteğe mail 2 defa mail attım sebep göstermiyorlar söyledikleri sadece açmayı düşünmüyoruz diyorlar
tahminlerim ise
1- youtube yi kullandığım chrome ve opera da adblock kullanmam yanında youtube reklam engelleyici kullanmam
2- telefonumda new pipe kullanmam ; reklamsız müzikleri videoları indirebiliyorumda
3- youtube hesabımı annemin oğlumun eşimin telefonları ve evdeki 2 pcdede aktif etmem

sizce bunların yüzündenmi hesabımı kapattılar ?
birde cumartesi gecesi farklı mail ile denedim o mailde yasaklandı acaba ip banmı yemiş oldum ?

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,989
youtube yi kullandığım chrome ve opera da adblock kullanmam yanında youtube reklam engelleyici kullanmam
Zannetmiyorum bu değildir.
telefonumda new pipe kullanmam ; reklamsız müzikleri videoları indirebiliyorumda
Bilemedim.
youtube hesabımı annemin oğlumun eşimin telefonları ve evdeki 2 pcdede aktif etmem
Yani buda çok alakalı değil. Size herhangi bir mail vb geldimi hesap kapatılınca?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,152
Bu sebeplerden kapandığını sanmıyorum. Kural ihlalinden kapanmış olması mümkün.

sepiti

Asistan
Reaksiyon puanı
206
tamam ama hangi kural ihlali yani neyi ihlal etmişim açıklayıcı hiç bir msjları yok
bana yazdıkları msj şu aynen yazıyorum ;
"topluluk yönergelerimiz ve hizmet şartlarımız uyarınca hesabınızın askıya alınmış olarak kalmasına karar verdik" twitch te yayın yaparken uzun 1 -2- 3- 6 saatlik dinlendirici müzikler açarım hem oyun oynarım hem twitch te yayın dediğim gibi arka plandada youtube açık olur . hesabım 17 yıllıktı birde videom 0 hiç birşey yüklememiştim üstelik.