Yorumu size bırakıyorum

Bu konuyu okuyanlar

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Eğer böyleyse indiremezsin. Paylaşan kullanıcı gizliye almış. Senin de o gizli dosyaya ulaşabilmek için izne ihtiyacın var. Farklı bir link bul.

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
İzne ihtiyacın var diyor. ?
Tekrar denermisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer böyleyse indiremezsin. Paylaşan kullanıcı gizliye almış. Senin de o gizli dosyaya ulaşabilmek için izne ihtiyacın var. Farklı bir link bul.
Hayır kendi drive hesabimdan paylaştim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ulaşmak istediğin bağlantıyı bizimle paylaşır mısın.
Ekran kaydı olarak aldım direk tekrar denermisin

yika38

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Hayret bi' şey ya! Bu şahsiyette annesine karşı hiç mi utanma yok, hiç mi annesine karşı görevi yok? Annesi, kızın suda boğması için mi yaratıldı? Oysaki annesi kaç yıl onu büyüttü, o ne derse yaptı, utanma duygusu gram mı yok?

Bir de bunu özellikle bazı Instagram sayfaları hit kasmak için bile bile paylaşıyor, o sayfalara da söyleyecek çok şey var ama söylersem buradan ban yerim.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Hayret bi' şey ya! Bu şahsiyette annesine karşı hiç mi utanma yok, hiç mi annesine karşı görevi yok? Annesi, kızın suda boğması için mi yaratıldı? Oysaki annesi kaç yıl onu büyüttü, o ne derse yaptı, utanma duygusu gram mı yok?

Bir de bunu özellikle bazı Instagram sayfaları hit kasmak için bile bile paylaşıyor, o sayfalara da söyleyecek çok şey var ama söylersem buradan ban yerim.
Bence de, kız terbiyesize benziyor. Bir de Instagram'da itibar ve beğeni için yapıyorsa yaptığı şey caniliktir. ?

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Annesinin haberi var tabi böyle yapacağından, kardeşim haklısın da ne yapalım uygulamayı mı kaldıralım hakikaten uygulamanın hakkını veren paylaşımlar olduğu gibi saçma sapan paylaşımlarda var benim keşfetime bunun gibi paylaşımlar düşmüyor global içerikleri beğendiğimden o tip içerikler daha başarılı.