Yorumsuz

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
1282542882-1.jpg

Dakika 45 , 19. dakikadan sarı kartı olan Volkan Şen'in pozisyonu...

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
hakem volkanın refleksif olarak dokunduğuna kanaat getirmiş olacak ki vermedi ikinci sarı kartı.
zaten volkan'da 2 saniye tuttu topu.
şahsi görüşüm verilmesi gerekirdi.Ancak hakemin vermemesine de kimse bir şey diyemez.

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Zokinin yorumu olayı özetleyen ve tartışma götürmeyen bir yorum.Kural böyle imiş ceza sahasında değil ve insiyatife bağlı imiş..Olayda futbolcunun sarı kartı olmasa hakem gösyterebilirdi bence.Ama sarı kartı olduğu için bu pozisyonda ikinci sarıyı vermemesi bence mantıklı ve pozitif bir karar..Gol tehlikesi olmayan bir pozisyon çünki.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Bu sene çekeceğimiz var bu hakemlerden(BJK ve GS)

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Ben Hakem olaylarına pek girilmemesi taraftarıyım.Yani 4 hafta her şey iyi 5. hafta bir hata ve puan kaybı..^^aman yetişin bu hakemler yakıyor bizii'' diyor yöneticiler.

Anadolu kulüplerinin sesi çıkmıyor yoksa onların maçlarında da akla zarar kararlar veriliyor. hakem hatalarının her takıma puan kaybettirdiği ya da kazandırdığı maçlar olacaktır elbet.

Çok aleni ve tekrar eden hatalar dışında altında bir kasıt aramamak gerekir.

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
yenilince hakem yendiğinde biz yendik oluyo olay hep bi günde şu türkiyede hakemler tartışılmasım yeter yaa. o kadar büyük takım olan gs yenilgisini bi adamın kırmızı kart görmemesine bağlıyosa yazıkkkk... madem büyük takım hakemide yenin.

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
pozisyonların arkasına sığınmak yok....

kim dedi, bu pozisyon yüzünden kaybettik v.s. ? A takımı B takı olarak açmadım konuyu yoksa başlığı farklı olurdu...

Ben Hakem olaylarına pek girilmemesi taraftarıyım.Yani 4 hafta her şey iyi 5. hafta bir hata ve puan kaybı..^^aman yetişin bu hakemler yakıyor bizii'' diyor yöneticiler.

Anadolu kulüplerinin sesi çıkmıyor yoksa onların maçlarında da akla zarar kararlar veriliyor. hakem hatalarının her takıma puan kaybettirdiği ya da kazandırdığı maçlar olacaktır elbet.

Çok aleni ve tekrar eden hatalar dışında altında bir kasıt aramamak gerekir.

yorumuna katılıyorum, çok aleni bir durum olduğu için koydum resimi bu kadar açık bir pozisyonda dahi "kural" işlemiyorsa ilerdeki dönemlerde hakemler konusu baş ağrıtacak takımlarımız için...

yenilince hakem yendiğinde biz yendik oluyo olay hep bi günde şu türkiyede hakemler tartışılmasım yeter yaa. o kadar büyük takım olan gs yenilgisini bi adamın kırmızı kart görmemesine bağlıyosa yazıkkkk... madem büyük takım hakemide yenin.

konunun her hangi bir yerinde Galatasaray geçiyor mu?
kırmızı kart verilmedi diye yenildik diye bir ibare ?

ben göremedim....

açık aleni bir durumu resimledim o kadar... bu kadar basit bir durum (maç içerisinde de tam aksine çok çok önemli bir pozisyon...) bile görmezden gelinebiliyor.. ileride takımları zor zamanlar bekliyor...

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Her programda söylendi kırmızı kart görmesi gerektiği.