yorumlarımda garip tipler var

Bu konuyu okuyanlar

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
dostlar ben youtubeda youtube türkiyeden umudumu kesmiş yabancı içerikler üreten biriyim
5 aydır video atmıyordum,2 gün önce atmaya başladım bu 2 günde atılan 3 videoyada
Ronald Smith diye bir adam ayıptır söylemesi ama çiftleşme siteleri linkleri atıyor
bu adam bot falanmı bi bileniniz varmı
(sadece bildirim geliyor videoya bakınca yorumu bulamıyorum)
edit:son attığı yorum incelemeye alınmış sadece
ama başka bir bot daha varmış o heralde attığını silmiş çünkü hala yorumlarda 2 yorum olmasına rağmen 3 yorum diyor

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
kendine abone veya like attı isen olabilir. veya Birisi özellikle yorumlarına bot atıyor olabilir. özelden kanal linkini atarsan bir bakabilir miyim ?

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
kendine abone veya like attı isen olabilir. veya Birisi özellikle yorumlarına bot atıyor olabilir. özelden kanal linkini atarsan bir bakabilir miyim ?
şöyle gerçek olduğunu bile bilmediğim "*****" gibi saçma salak linkler attı 3 defa
en son yorumu kanalımda engelledim ama bi fotoda aldım
1605803851327.png

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Ahahah. Çiftleşme siteleri linkleri diye okuyunca boşluğuma denk geldi valla. Bir şekilde bir yerden dadanmışlar sana. Bunların e-posta versiyonlarıda bana geliyor. Hot Dating cart curt diye. Nereden bulaşıyorlar bilmiyorum :tearsofjoy:

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
malesef yok gibi ama Yorumu şikayet ederseniz 2 gün içinde engellenir oda saçma.
2 güne gerek yok profiline gidip kendim engelliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit:araştırdım çoğu kanala böyle linkler gönderiyorlarmış ve bunlar ipgrabber sitelermiş tıklamayın abazalar

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
2 güne gerek yok profiline gidip kendim engelliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit:araştırdım çoğu kanala böyle linkler gönderiyorlarmış ve bunlar ipgrabber sitelermiş tıklamayın abazalar
Hocam studio.youtube.com dan ayarlara girin topluluktan yasaklı kelime miydi neydi oraya girin kelime olarak dating felan ekleyin onları otomatikmen inceleme kısmına atacaktır.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,987
Nedense şuana kadar kanalıma böyle mesajlar gelmedi. Belki de tarayıcıya filan bulaşmış virüslerdir.

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Benim bildiğim kanala bazı kişilerin yorum yapmasını engelleyebiliyorsun.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
dostlar ben youtubeda youtube türkiyeden umudumu kesmiş yabancı içerikler üreten biriyim
5 aydır video atmıyordum,2 gün önce atmaya başladım bu 2 günde atılan 3 videoyada
Ronald Smith diye bir adam ayıptır söylemesi ama çiftleşme siteleri linkleri atıyor
bu adam bot falanmı bi bileniniz varmı
(sadece bildirim geliyor videoya bakınca yorumu bulamıyorum)
edit:son attığı yorum incelemeye alınmış sadece
ama başka bir bot daha varmış o heralde attığını silmiş çünkü hala yorumlarda 2 yorum olmasına rağmen 3 yorum diyor
Tahminimce bot.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
biliyorum söyledim zaten
ama şöyle açıklayayım,eskiden Logan,kira gibi botlar vardı,herkesin profiline "cool video,wanna be friends" gibi şeyler yazıyorlardı,sonra bunlar evrim geçirdi,bu garip çiftleşme virüslerine dönüştüler...

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
biliyorum söyledim zaten
ama şöyle açıklayayım,eskiden Logan,kira gibi botlar vardı,herkesin profiline "cool video,wanna be friends" gibi şeyler yazıyorlardı,sonra bunlar evrim geçirdi,bu garip çiftleşme virüslerine dönüştüler...
Olabilir.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
aga güldürdüğün için teşekkürler . Büyük ihtimalle bottur çoğu küçük kanllara atıyodur
güldürdüm güldürmesinede bu konunun kapandığını sanıyordum
soruyu sordum,cevaplarınızı aldım,araştırdım ve sonuca varıp herkesi bilgilendirdim
yani söylemene gerek yoktu

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Bende yorumlarında tipler var sanıyordum jsdjjejfjc8fjfjpd