Yönetim söylesin

Bu konuyu okuyanlar

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Burada yeni biri olarak benim de burada yerim var mı ben de mod olmak istiyorum. Az çok tanıdınız beni açık ve net olduğum doğru asla yalan konuşmayan biriyim ve buradaki ortamı gerekten de sevdim desem yalan olmaz o halde yönetim söylesin. Ben de mod olur mu?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Foruma üye olalı 48 saat bile olmamış. Az soluklanın zaman gösterecektir olup olamayacağınızı. Hele 100 mesajı geçin, malum başvuru için ilk kural 100 mesaj. Sonrasına bakarız:)

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
önemli olan 100 mesaj değil ben bunun daha iyi anladım aslında önemli olan insanın duygularının rahatça dile getirmesi ve buradaki 100 meaaj kurralı artık bana uzak desem yalan olmaz çünkü 100 mesaj olunca ben de değişen bir şey olmayacak aynı yolda devam edeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne aradım ne buldum oldum suan ben yani aslında sitelerimi satmak isterken anladım ki siteler de daha önemlisi insanlarla bilgi alış veriş yapmak daha orjinal oldu yani burada 100 mesaj beni fazla etkilemez ben düşüncemi dile getirdim... karar yönetim mi dir...
Mesaj otomatik birleştirildi:

kazanmak ve kaybetmek iki dudak arasında ki dil de saklı arkadaşlar iyi olan ve cesaretli olan kazanmaya mahkumdur.

Son düzenleme:

Okankahraman541

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar önemli olan ilgi çekici konu bulmak. Bulduğunuzda zaten tepkiler sizi moderatör de yapar adminde gün gelir kendi siteni bile kurarsın ama bunun için bilgi birikim ve sabır çok önemli.