Yolculuk Esnasında Oynanacak Oyun Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

korhansuren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selam arkadaşlar,

Malum İstanbul trafiğinde uzun saatler boyunca tıkılıp kalıyoruz. Yol boyunca müzik dinlemek, video izlemek vs dışında oyun oynayanlarınız da vardır muhtemelen. Yolda zaman geçirmek için sizin oynadığınız veya önerebileceğiniz oyunlar neler ? :)

Ben şahsen bu aralar Stack isimli oyuna sarmış durumdayım. Özellikle metrobüste tek elle rahatça oynanabilmesinden dolayı tercih ettim. (Oyunda rekorum 91 bu arada :))

Varsa eğer sizinde bu tarz oynadığınız oyunlar, paylaşmaktan çekinmeyin lütfen :)
Şimdiden teşekkürler.

UgurcanAlan

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Amazing Brick, Mortal Combat X, Gta Liberity City Stories, Gta Chinatown Wars..
Bunlar'da benim okulda, dışarda, parkta tercih ettiğim oyunlar(dı).Ta ki telefonum cozurtana kadar..
İyi Eğlenceler Dilerim.. :)

BURAK 22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
uzun yol için angry birds , bad piggies , cut the rope serisi , lost journey ( 0,59 tl tavsiye ederim ) , monument valley ( 8,79 tl bu da güzel ) , inşaat sim 2014 kesinlikle tavsiye ederim ben satın almıştım 2 tl miydi neydi ben aldığımda, minecraft zaten en iyisi yolda başka arkadaşın varsa online saatlerce oynarsınız 13 tl ydi ben aldığımda , gta diycemde çok terbiyesiz bir oyun o fragmanını izleyin zaten görceksiniz böyle bir oyun olduğu için para vermek içimden gelmedi ve almadım.

Son mesajlar