YKS'de yapılması gerekenler

hsyindmrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bildiğiniz gibi bu hafta sonu YKS sınavı olacak ama bu seneki sınav elbette ki en zor sınavlardan biri. Tüm herkesin psikolojikmen çöktüğü bu dönemde sınava girecek olan kişilere Allah kolaylık versin. Özellikle bu dönemde sınav da yapılması gerekenlere dikkat etmek gerek. YKS ile ilgili tecrübelerimden yararlanarak yazdığım yazıyı okumanızı tavsiye ederim .Linki aşağıya bıraktım isteyen okuyabilir.

Site Linki : YKS Sınavı Esnasında Yapılması Gerekenler

Umarım yararlı olmuştur . İyi forumlar !!!

Son düzenleyen moderatör:

Kararsız23

Profesör
Reaksiyon puanı
2,124
Yks'ye girmeyeceğim fakat yine de okudum. Sanırım yazı size ait. Gayet başarılı bir yazı olmuş.

Tek eksiği imla. İmlaya dikkat etmeniz yazılarınızı daha profesyonel hale getirecektir.

Sınava girecek herkese başarılar dilerim

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Yks'ye girmeyeceğim fakat yine de okudum. Sanırım yazı size ait. Gayet başarılı bir yazı olmuş.

Tek eksiği imla. İmlaya dikkat etmeniz yazılarınızı daha profesyonel hale getirecektir.

Aynı şekilde düşünüyorum. Çok ciddi hatalar yok ama biraz daha kurallara uyulmuş olunabilirmiş. 8/10 yazı. ?

hsyindmrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Teşekkürler Hocam . Artık imlaya daha fazla dikkat edeceğim .