Rehber Yks 4 ayda Hacettepe PDR ?

Bu konuyu okuyanlar

MustafaKamalak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
agalar bana dürüst ve yardımcı olun lütfen. mezunum. eylülde dershaneye başladım ve neredeyse hiç çalışmadım. en yüksek tyt netim 53 türkiye paraf denemesi. en son girdiğim iceberg zor denemeydi. 40 net yapmıştım. zaten düzgün çalışmıyordum psikolojik nedenler ve ailevi sıkıntılardan bıraktım şu 2 ay boyunca ne denemeye girdim ne başka bir şey yaptım. sonra dayanamadım tekrae başladım ve başladığım gün neredeyse 12 saat çalışmıştım. yatmadan önce matematik denemesi atayım dedim matematiğim iyi diye düşünyordum. matematiğin ilacı çözdüm ve 9 10 tane anca yapabildim. sonra 1 hafta daha saldım .Bir tane PDR abi beni tekrar başlatmıştı bu sınava 130 gün kala başlamıştım. 3 gün çalıştım 10 saate yakın ama sonra deprem oldu. sonra öğrendim ki PDR abi depremde hayatını kaybetmiş. 5 gün yataktan çıkmadım. 3 gün önce 0 dan en baştan başladım. hedefim yüksek hacettepe PDR. 30 - 40 k arası. Sizce gelir mi? sizin düşünceniz nedir ? sadece 4 ay çalışıp iyi bir sonuç elde eden tanıdığınız var mı ? 0 gibi bir şeyim şuan

Son mesajlar