Yılın en kötü sitelerini seçelim mi?

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
magazin bölümüne laf yok :p :p (&)

LEONX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bütün üyelik isteyen zorunlu siteler

bura çok güzel üye olmadanda herşeye baka biliyorsun üyelikte var cok güzel bu site

RadioHead

Asistan
Reaksiyon puanı
4
8 tane şaplat müzik indir,beleş 100milyon kontör kazandınız,3 resim arasındaki farkı bul biz seni bulalım...gibi baglantıları tıklayarak ulastıgımız bütün siteler:)

bilginer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm SDN milleti,
keyifle takip ediyorum forumu, arasıra katılım yapsam fena olmiycak. üye oldum bende :)

bence kötü website kavramı çok göreceli bişey,
nette beni illet eden şeyse aradığınız şeyle başlığından başka hiç bi alakası olmayan, üstelik birçok aramada ilk sayfalarda çıkan, gereksiz, lüzumsuz, içi reklam dolu sallama sitelerdir. Parazit gibi heryerde karşımıza çıkarlar.

karaxeborr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu forumdaki yazıları okumak,linkleri görmek için üyelik isteyen sitelere deli oluyorum.. varya hacker olsam hepsini hacklerim... o derece yanii :):donatello: vaalla bu site de öle olsa üye olmazdım.. saolasın şiftdelet

turkuaz63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mynet zaten son zamanlarda kafayı yedi.önceleri sık sık girerdim..şimdi haberi okumak içi çile çekiyor insan.her sayfaya iki cümle koymuşlar.haberin tamamınını okumak yarım saatini alıyor insanın.

mail olayı beni ilgilendirmiyor zaten.ilk netle tanıştığımda kullanıyordum maillerini.uzun zaman oldu maillerini kullanmayalı.zaten bütün e-postaları spam olarak görüyor spam site..

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
otelreferans.com'du sanırım ya , yaz dönemi otel arıyorum tak ilk site çıkıyor tıklıyorum ilk yorumu siz yazmak için tıklayın. Hayda diyorum başka otel çıkıyor yine giriyorum birşey yok 10 otel bakmıştım abartmıyorum tekinde yorum yoktu en sonunda ben birine yazıcaktım ama neyse :)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Bence çağın gerisinde kalmış Link paylaşım siteleri .

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
linkleri görmek için hemen üye olunuz! yazan sitelerden nefret ediyorum.aradığım şeyi bulmuşum diyorum tam al bir engel daha.bir de linkler kapanmış bir download sitesine aitse :(

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
en nefret ettiğim site turbobit bir dosya indirildiğinde 10 dakika bekletiyor sonra bekledikten sonra 500 saniye daha beklemeni istiyor.

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
wuploada kötü diyenleri kınıyorum hem premiumunu her yerden bulabiliyorsunuz hemde bulunca çok hızlı bir şekilde indiriyorsunuz tabi artık kapandı wupload

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
:D çok kolay Hacker okan a ait bütün siteler
hacker-okan_5490.jpg