yılan hikayesine dönüşen gmail sorunum

Bu konuyu okuyanlar

Efceka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yıllardır benim olan (örneklendirmek için yazıyorum) ö[email protected] adresimi outlook üzerinden kullanıyordum. bir arkadaşım google drive paylaşımlı dosyaya benim bu adresimi eklemiş. drive a girebilmem için gmail üzerinden giriş yapmam gerekiyordu fakat hotmail uzantılı bu adresimin gmail de başka birisi tarafından kullanıldığını farkettim(yanlış anlaşılma olmasın örnek1@gmail adresinden bahsetmiyorum ö[email protected] adresine gmail üzerinden girmekten bahsediyorum). şifre sıfırlama seçeneklerinde ki telefon numarasına erişimim olmadığından başka bir sıfırlama seçeneği olan mail adresiyle sıfırlamayı denedim. ö[email protected] adresime gelen sıfırlama kodunu girdim bana 48 saat içerisinde cevap geleceğine dair bir yazı çıktı ve arkasından bir mail daha geldi. asıl saçmalık burası, gelen mailde bana "merhaba boyraz (bunu da örneklendirmek için yazıyorum) ö[email protected] google hesabı erişimi kurtarmak için istek aldı" yazıyor. boyraz kim ö[email protected] ne alaka ben kendi adresim olan ö[email protected] için gmail üzerinden şifre sıfırlamak istedim hiçbir şey anlamadım bu durumdan gerçekten. benim hesabıma gmail üzerinden erişimi olan kişi benim maillerimi görebilir mi bu konu hakkında nereye başvurabilirim google ın iletişim mail adresi tarzı birşeyi yok sanırım. bu arada 48 saat sonra gelen cevap olumsuz oldu. halihazırda kullandığım mail adresimi gmail üzerinden kurtarmak için kurtarmak istediğim mail adresine gelen kurtarma koduyla bile kurtaramıyorum beynim yandı şuan.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526

Benim de beynim yandı kanka. Bu müzik iyi gelir.

Son düzenleme: