YGS 1.si Abdullah Coşkun'a İlk Tepkiler..

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Arkadaş baştan 5-0 yenik başLamış,YGS birincisinin kaşına gözüne laf atarak.

O değiLde bu konu niye komik resimLerde ? İLk sayfada ki espri nedir :D
Hayır ama sence de o kaşların ortası birleşik olmasaydı daha hoş olmaz mıydı? Ben çocuk çirkin gibi bir şey söylemedim sadece kaşlarıyla ilgili konuştum sonra bir kendini bilmez hakaret ederek kuyuya bir taş attı ve biz de çıkarmaya çalışıyoruz. Belki ben anlatmak istediklerimi tam ifade edemedim ya da anlamadılar ya da anlamak istemediler ve konuyu ego meselesine çevirdiler. Sonra konu özelden genele kaydı.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Hayır ama sence de o kaşların ortası birleşik olmasaydı daha hoş olmaz mıydı? Ben çocuk çirkin gibi bir şey söylemedim sadece kaşlarıyla ilgili konuştum sonra bir kendini bilmez hakaret ederek kuyuya bir taş attı ve biz de çıkarmaya çalışıyoruz. Belki ben anlatmak istediklerimi tam ifade edemedim ya da anlamadılar ya da anlamak istemediler ve konuyu ego meselesine çevirdiler. Sonra konu özelden genele kaydı.

Yani bakımsız demek istediniz sanırım ? Biri şuna cımbız hediye etsin falan.

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Sınava 2 milyon kişi giriyor ve çıkan sonuç fulleyen sadce iki kişi ne biçim sistem l*n bu

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Bu ne biçim konu, bu ne biçim muhabbet, bu ne biçim espri? anlayan beri gelsin...

Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;u01vyniy1Ak]http://www.youtube.com/watch?v=u01vyniy1Ak&feature=related[/video]

Hani toplumda dışlanıyordu kaşı olanlar kıllı olanlar :)

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Kenan Işık'a ne zaman konuk olacak?

Reaksiyon puanı
31
Bir kaş muhabbeti almış gitmiş merakımdan okuyana kadar canım çıktı :)

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben ygs adayı değilim ama yine de başarısı için tebrik ederim onu ve umarım birileri ona cımbız hediye eder kaşlarının arası için.

Bence yememiş içmemiş ders çalışmış demek istemişsin bir anlamda.:wink:

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Mesajların hiç birini okumadım, sadece başlık dikkatimi çekti.

Birinci olan birine, niye tepki olsun?

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bize maşaAllah demek düşer, Allah yolunu açık etsin... :wink:

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Aynı tepkiyi ygs'den 0 çekenlere benden gelsin nasıl beceriyosunuz :D

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ygs birincileri inek kişilerdir :D :D bunlar dersten hiç kalkmaz daha ne ile beslendiklerini bile çözemediydik derdi hocam :D

Reaksiyon puanı
10,325
inek!
kaşıbozuk!

len oğlum, kim dedi sana birinci ol diye...
kimbilir daha neler söyleyecekler hakkında... :)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Benimde kaşlarım öyle şimdi bende hanzo mu oluyorum alakası yok toplumdan topluma yöreden yöreye farklılık var misal bizde kaş aldıran erkekler başka gözle bakılıyor belki çocuğun örfu adetleri farklıdır bizdeki örnekte olduğu gibi ayrıc tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
PDkP6.jpg

:D

kizanlik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1- Arkadaşa başarılar.

Zor günler bekliyor kendisini. Eee bu kadar başarılı bi' öğrencinin üniversite yıllarında da bu başarıyı sürdürmesi beklenir. 100 almak zorundadır. 99 alırsa, dalga konusu olur. Zor. Gerçekten zor.

2- Kıl/tüy mevzusunu dini yönden açıklamışsınız. Eyvallah. E bilimsel yönü de var.

Kaşların en büyük görevi, alında biriken terin akarak göze girmesini engellemektir. Terde bol miktarda asidik karışım bulunabiliyor. Bu karışım da gözü kör etmeye yeterli.

3- @DarKeN

;)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar tabi göz var nizam biraz bakımlı olmasına fayda var. Yeni bir hayata başlayacak , yeni bir çevreye katılacak , ders çalış çalış nereye kadar. Kafasını kaldırıp sosyalleşmeli (Bilgisayar hiç kullanmadım sözünden yola çıkarak yazılmıştır) , yeni insanlar tanımlalı deyim yerindeyse çevre edinmeli. Tek kaşlılık eksiklik değil insan kendiyle barışık olmalı.
Umarım ders çalıştığı kadar bunlarıda düşünmüştür.
Yanlış anlamayın amacım ders vermek veya akıl hocalığı değil. Aslında bir çoğumuzun bildiği seyler. Üniversite mezunu olup iş bulamayanlar eminim yukarıdakilerin birini eksik yapıyordur. Çok çalışarak ilk adımı atmış umarım sonraki atıcağı adımlar onu daha iyi yerlere getirir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
resimde bilgisayar kullanmayı bilmiyormuş yazıyor çok normal adam ders çalışmaktan bilgisayar yüzü mü görüyo :) keşke o kadar başarılı olsam... ama diğerine hiç inanmadım salladım tuttu demiş neyi salladı bu kadar bizde sallıyoruz hiç türkiye 3.lüğüm yok :)

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şurda ygs birincisi için yapılan kaş yorumları o yorumu yapan kişilerin beyinsel kapasitesizliklerini ayan beyan ortaya döken yorumlar olmuş zira bu kişiler insanları fikirleri zekaları beyinsel kapasiteleri ile değilde kaşı gözü kolu bacağı vb şeyler ile değerlendirmekte böylesi insanlar ile bırakın aynı toplumda yaşamayı aynı havayı solumaktan utanç duyuyorum şu bilim çağında bile hala böylesi fiziki görünüş ile insanlar değerlendirilebiliyorsa bu ülkenin değil bin adım bir adım bile ileri gitmesi mümkün olmamakla beraber imkansızdır acaba burda bu insan hakkında kaş ile alakadar olumsuz yorumlar yapan insanların bırakın çevrelerine kendilerine ne gibi faydaları bulunmaktadır kendilerine ellerinde cımbız ile sokakta tek kaş avına çıkmalarını tavsiye ediyorum