Yeşilçam' dan acı haber. Cevdet Balıkçı vefat etti...

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
cevdet.PNG
230’a yakın filmde rol alan Yeşilçam’ın emektar oyuncularından Cevdet BALIKÇI (79), dün yaşamını yitirdi. Acı haberi, duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeniyle magazin camiasında felaket tellalı olarak ünlenen Onur Akay verdi.

'Sahte Kabadayı' filminde Kemal Sunal’ı vurmak için tutulan kiralık katillerden biri, 'Umudumuz Şaban' filminde mahkum, 'Yedi Bela Hüsnü' filminde 'Malik Bey’in adamlarından biri, 'Gerzek Şaban' filminde altına işeyen kabadayılardan biri, 'Davaro' filminde ise Bekiro’nun adamlarından biriydi.

Kendi internet sitesinde bir yazı yayınlayan Onur Akay, “Onu hep mafya babalarının adamı rollerinde izlemiştik. Yeşilçam’ın efsane olmuş kötü adamlarından 79 yaşındaki emektar oyuncularımızdan Cevdet Balıkçı’yı, maalesef dün kaybettik ve maalesef aynı gün corona virüsü nedeniyle sessiz sedasız defnedildi" ifadelerini kullandı. (Kaynak:Milliyet)

Yeşilçam filmlerinde kötü adam rolüyle bildiğimiz emektar Cevdet BALIKÇI' ya Allah rahmet eylesin diyerek ailesine ve yeşilçam camiasına başsağlığı dileriz.
 
Son düzenleyen moderatör:

BHA

Hasta siempre, Comandante!
Yönetici
İçerik Ekibi
Super Moderator
Allah rahmet eylesin, gökyüzünden eksiliyor bir bir yıldızlar. Ahh be ahh
 
Üst