Yes, Your Grace Türkçe Yama [Translate]

Bu konuyu okuyanlar

Caeser

Öğrenci
Katılım
29 Ekim 2020
Mesajlar
6
Reaksiyon puanı
6
Puanları
3
Promotional_image__Yes_Your_Grace_.png

Öncelikle merhabalar,
Yes, Your Grace gibi mükemmel bir oyunun Türkçe dil desteği olmaması bence kabul edilebilir bir şey değil. Bu nedenle bende bu işe el atmak istedim, umarım beğenirsiniz.

Türkçe Yama


Kurulum


Yüklemiş olduğunuz rar dosyasının içerisindeki "Yes, Your Grace TR.exe" dosyasını oyunun kurulu olduğu dizini atın. Örnek ; "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Yes, Your Grace" sonrasında "Yes, Your Grace TR.exe" programını çalıştırın ve gelen kontrol panelinin en altında "Setup completed. Press any key to exit." yazısı geldiğinde "Enter" tuşuna basın. Sonrasında oyunun kurulu olduğu dizinde "Yes, Your Grace (Patch and Run)" adında bir kısayol oluşacak, oluşan bu kısayolu çalıştırın ve sonrasında açılan oyunu kapatın. Son olarak ise indirdiğiniz rar dosyasının içerisinde bulunan "ReiPatcher" ve "AutoTranslator" klasörünü oyunun kurulu olduğu dizinine atın ve "Hedefteki dosyaları değiştir" tuşuna basın ve Türkçe Yes, Your Grace hazır, iyi eğlenceler dilerim.
Not: Program anlık olarak Google Translate ile çeviriyor, büyük bir beklentiye girmeyin. Eğer el ile çevirmeyi istiyorsanız "XXX\Yes, Your Grace\AutoTranslator\Translation\tr\Text dizininde bulunan _AutoGeneratedTranslations.txt dosyasını açarak çevirebilirsiniz" Ancak el ile çevirmeden önce programın oyun içi yazıları alması için en az bir kere oyunun bitirilmesi gerek.

VirusTotal Virüs taraması ; https://www.virustotal.com/gui/file/c28b648b31f049c7326c9b92c6fa464ab232fddb3fda7ea2cfa2c54dc4bc3339/detection

Not : Microsoft Security neden bilmiyorum ama Trojen olarak algılamış, onun dışında tüm antivirüs programlarının taramalarında temiz çıkmış.Programın GitHub adresi ; https://github.com/bbepis/XUnity.AutoTranslator/releases
 
Üst