yenilenmiş iphone 7 nedir ? alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
S8 e kendi paramı ekleyebilirim onu almak aklımda var aslında.
S7 edge biraz eskidi sanki bide edge ekranda pembe çizgi oluyomuş kronik.
Mi mix 2 nin kamera yeri falan berbat hiç düşünmedim bile
Lg g6 aslında iyi bir seçim olabilir ancak lg almak istemiyorum çok sıkıntılı deniyor
Op5t almak istemememin sebebi op6 yaklaştı ve o geldiğinde onu alamadığım ayrı bi koyar.
S8 ithalatçı garantili kafama yattı baya, yaklaşık olarak 12-13 gün kaldı almama.
Teşekkür ederim.
Bide şunu da düşünüyorum, sadece 5-6 uygulama indireceğim ve 200 fotoğraf falan olucak (genelde ss) bu kullanım için 2500 küsür tllik bir telefonu almam doğru olr mu ? Kullanmayacağım kadar iyi donanımlı bir telefonu aileme aldırmak içimi pek rahat ettirmiyor sonuçta para kolay kazanılmıyor.
Dostum benden sana dost tavsiyesi tercih senin ama yapma etme şu iPhone 7 balonunu alma bu fiyata. Onun yerine S8 al Mi 6 al ama iPhone 7 kesinlikle kazık bu kadar ilgiyi fiyatı haketmiyor. Evet şu an pahalıya alacaksın ama fazla beklentin olmadığı için uzun zaman kullanırsın.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Dostum benden sana dost tavsiyesi tercih senin ama yapma etme şu iPhone 7 balonunu alma bu fiyata. Onun yerine S8 al Mi 6 al ama iPhone 7 kesinlikle kazık bu kadar ilgiyi fiyatı haketmiyor. Evet şu an pahalıya alacaksın ama fazla beklentin olmadığı için uzun zaman kullanırsın.
Iphone 7 zaten almicam o kesin cunku butcemi cok fazla asiyor bide benim icin en onemli seylerden biri olan jak girisi yok. yani 2700 tlye bile kendi biriktirdiklerimden cikiyorum, aslinda 3000 e de cikabilirim ama tum parami harcamak istemiyorum. Note fe cok iyi gibi duruyor.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Iphone 7 zaten almicam o kesin cunku butcemi cok fazla asiyor bide benim icin en onemli seylerden biri olan jak girisi yok. yani 2700 tlye bile kendi biriktirdiklerimden cikiyorum, aslinda 3000 e de cikabilirim ama tum parami harcamak istemiyorum. Note fe cok iyi gibi duruyor.
Bence amiral gemisi al 4 yıl kullanırsın dediğin gibi kullanırsan hem sürekli para yatırmassın

Orta seviye aşırsan 1 senede kasmaya bailar canını sıkar j7 gibi

Bende senin gibi düşünüp 3 senedir 1000tl lik alıyorum hep 10 aydan fazla kullananmıyorum boxuluyor şu anki tel im 7 aylık ve can çekişiyor
Gerci üst seviye cihazlarda bozulduğu oldu ama nadir

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bence amiral gemisi al 4 yıl kullanırsın dediğin gibi kullanırsan hem sürekli para yatırmassın

Orta seviye aşırsan 1 senede kasmaya bailar canını sıkar j7 gibi

Bende senin gibi düşünüp 3 senedir 1000tl lik alıyorum hep 10 aydan fazla kullananmıyorum boxuluyor şu anki tel im 7 aylık ve can çekişiyor
Gerci üst seviye cihazlarda bozulduğu oldu ama nadir
Aklımda 2 telefon var ithalatçı garantili s8 ve note fe. Note fe beni 3 sene idare edebilecek bir cihaz gibi duruyor. Ya peki note fe android p alır mı ?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Note fe alıcam galiba ama nedense g6 da düşündürücü

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Note Fe nin tasarmı da daha iyi, kalem özelliğini de kullanırım zaten. Note fe alıcam.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Note Fe nin tasarmı da daha iyi, kalem özelliğini de kullanırım zaten. Note fe alıcam.
Şimdiden hayırlı olsun

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende hala cihaz arıyorum alacağım yerde xz1 yokmuş xzp varmış oda 2750tl beni
Aşıyor

Düz. xz yede 1800tl dedi oda eskidi bence

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Annemler internete izin veriyordu ama bugün sorduğumda olmaz dediler, elden alabileceğim 2500 tllik bir telefon önerir misiniz ? Tr garantili.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Çok kalın ya, bide parmak izi yeri berbat.
S7 edge ya da s7 almayı planlıyorum.
Yurt dışında bir test te en iyi parmak izi yeri seçildi konum olarak en kolay ulaşım olarak
Çerçeveleri kalın ama stereo hoparlör var ve bence sağlam bir yapısı var
Gerçi s7 edge de güzel (ama kırılgan ve ekranı 1000tl)

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Yurt dışında bir test te en iyi parmak izi yeri seçildi konum olarak en kolay ulaşım olarak
Çerçeveleri kalın ama stereo hoparlör var ve bence sağlam bir yapısı var
Gerçi s7 edge de güzel (ama kırılgan ve ekranı 1000tl)
o fiyata elden alıncak tr garantili başka düzgün telefon yokki. ama belki biraz tasarım isteğimden vazgeçer ve xzp alabilirim hem liseye geçeceğim ve yanımda xzp taşırsam 20 kişiyi rahat alırım :D:D:D

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
o fiyata elden alıncak tr garantili başka düzgün telefon yokki. ama belki biraz tasarım isteğimden vazgeçer ve xzp alabilirim hem liseye geçeceğim ve yanımda xzp taşırsam 20 kişiyi rahat alırım :D:D:D
Hem tel hem silah olur?????

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
İphonede kalın ama ona birşey demiyorlar
Xperia yı eline bir al çok güzel duruyorr ele oturuyor
Kuzenimde xzp var ondan pubg falan oynadım yani biliyorum ama çok büyük geldi, iphoneninknde parmak izi falan var yani işe yarar yerler, hem sanal tuş olunca bide o kısım işe yaramayınca laf editoruz.

Aslında zenfone 5 de aklımdan geçmiyor değil baya güncel bir cihaz.

Hem kamerasındaki o yapay zeka falan da baya güzel ben kullanışlı buldum.

Son düzenleme:

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
sende benim gibi bir telefon seçemedin çok zor en son telefoncuya gidince telefonları eline aldığında fikrin çok değişicek o kadar detaylı araştımaya gerek yok araştır ama saçma sapan modeller değil

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Kuzenimde xzp var ondan pubg falan oynadım yani biliyorum ama çok büyük geldi, iphoneninknde parmak izi falan var yani işe yarar yerler, hem sanal tuş olunca bide o kısım işe yaramayınca laf editoruz.

Malzemesi dandik arkadaş almış ve yüz tanıma sıkıntılı zen 5 in

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
sende benim gibi bir telefon seçemedin çok zor en son telefoncuya gidince telefonları eline aldığında fikrin çok değişicek o kadar detaylı araştımaya gerek yok araştır ama saçma sapan modeller değil
Ya defalarca teknosaya ve mediamarkta gittim, sadece bir kaç haftadır bi sorunumuz yüzünden gidemedim, yine de karar veremedim.

Malzemesi dandik arkadaş almış ve yüz tanıma sıkıntılı zen 5 in
Hmm

Son düzenleme:

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146

Nedense bende çerçeveli telefon seviyorum
Yanlışlıkla ekrana basmıyorsun birşey izlerken ordan tutabiliyorsun

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Nedense bende çerçeveli telefon seviyorum
Yanlışlıkla ekrana basmıyorsun birşey izlerken ordan tutabiliyorsun
Çerçeve güzel ama işte xzp deki gibi olunca 5,5 inçlik telefon taşıyacağına 6 inç gibi oluyor çok büyük.

Siz ne aldınız ?

Son düzenleme:

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Ya defalarca teknosaya ve mediamarkta gittim, sadece bir kaç haftadır bi sorunumuz yüzünden gidemedim, yine de karar veremedim.

Hmm
Xz1 daha kibar ve ucuz
Peşin parm olsa ben direkt xz1 veya xz premium. Alacağım

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
İphone 7plus la aynı boyutta hatta 0.2mm daha kısa?

5.2 inç
Ama işte sonyin kalınlığı dikdörtgen gibi olduğundan daha çok hissediliyor, çerçeveler bu arada gerçekten iphone 7 plusla aynı olamaz ya iphone 7 plus o kadar kalın bir cihaz mı ?

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
İphonenin düz modellerini baya inceleme fırsatım oldu ama pluslaeı 1 kere elime almışımdır max. Bu kadar kalın olduğunu bilmiyodum.

Son mesajlar