Öneri Yeni Web Sitemi Değerlendirebilir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

magalimadro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar hocalarım. Ben de ilk defa web sitesi açma kararı kıldım. İşe pek hakim değilim ancak bir yerden başlamak gerekiyor diye düşündüm. Acaba müsaitseniz destek olmak adına web sitemi yorumlayabilir misiniz?
+İçeriklerin hepsini ben yazdım
+Sitenin Öne Çıkması için nelere dikkat etmeliyim?
+Sitemin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yeni Web Sitem: infonedir.com
Gerçekten yorumlarınız benim için çok değerli. Lütfen boş geçmeyin

Yahya7760

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
90
yazıların arasında çok boşluk var

Linuxxxxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google a kendi ilgilendiğiniz alanın adını yazıp sonunda user inrerface yazın ve figma için indirin

Örneğin alışveriş ui

akkzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yazı puntoları fazla büyük gibi

EnesKAYA

Back-End Developer
Reaksiyon puanı
162
İçeriklerin hepsini ben yazdım
Birkaç yazını okuma fırsatım oldu. Gayet güzel yazmışsın, emeğine sağlık. Şahsen uzun uzadıya yazıları pek sevmem, kısa ve öz olması ayrıca hoşuma gitti...

Sitenin Öne Çıkması için nelere dikkat etmeliyim?
Paylaştığın içeriklerde SEO olayına çok dikkat et. Sitenin ön sayfalara çıkabilmesi için Google'ın siteni indexlemesi lazım ve bu da sitenin aktlifliği, günlük trafiği, içeriklerin kalitesi vs ile mümkün.

Sitemin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?
Özgün içerikler ürettiğin sürece sitenin geleceği gayet iyidir, emin ol. Şöyle düşün: Zaten yazılmış/çizilmiş bir konu hakkında paylaşım yaparsan, okurun daha sana gelmeden gideceği zilyon tane site vardır ve sana uğramaya fırsatı dahi almayacaktır ama özgün içerikler paylaşırsan, sadece sen paylaştığın için direkt senin sitene gelecekler. Bu da her zaman senin lehinedir.

Gel gelelim, bunlar dışında;
  • Bir önceki arkadaşın da dediği gibi, bence de yazılar arası boşluk çok fazla. Bu da hem sayfa yapısını biraz bozuyor, hem de sanki kelime kelime okuyormuşum gibi bir hissiyat veriyor.
  • Ayrıca siteye kesinlikle koyu tema eklemen lazım. Beyaz arka plan üzerine siyah yazılar, her ne kadar kitaplardan alışık olsam da; digital bir platforma geçtiğim zaman bu durum tam tersine dönüyor.
Bunlara dikkat edersen, sitenin daha iyi olacağına eminim...