Öneri Yeni videom sizce nasıl olmuş?

enes_dogru12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Videomu İzledikten sonra neyi eksik yapmışım yazarsanız sevinirim ve severseniz lütfen abone olup like atın:

Son düzenleme:

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
353
Uzun zamandır bu forumdayım ve kanalımda paylaştığım videoları bende burada paylaşıyorum fikir almak adına. Sana önerim konu başlığında emir kipiyle konuşma.
Ayrıca videonun linkini başlığa değil konuya koy ki insanlar daha rahat ulaşabilsin.
-
Video hakkında ise; başlığı "Outlast Bölüm 1" gibisinden değil de "Koca Adam! - Outlas #1" gibisinden yapmanı öneririm. Yeni bir kanal olduğun için videoları 20 dk vs. yapman seni fazla yorar. Kendi deneyimlerimden söylüyorum; amatör bir kanalda uzun video atmamak lazım. Çünkü algoritma paylaşılan videoyu "izleyiciyi ekranda tutma süresine" göre öne çıkarıyor. Senin videon 22 dk, amatör bir kanal olduğun içinde pek izlenmez, izleyenlerde 22 dk izlemez. İzleyiciyi ekranda tutma oranın % cinsinden çok düşük olacak, doğal olarak da youtube seni önermeyecek. Ama kısa video yapsan, "5 dk video yapsan 2 dksı izlense genel olarak, izleyiciyi ekranda tutma oranın %40 civarında olacaktır" bu sayede de algoritmanın gözüne girebilirsin. Son zamanlarda bu işe ciddi baktığım için bir çok youtube eğitimi satın aldım, milyonluk bir kanalla kısa bir soru cevap yaptım ve algoritma hakkında epey bir bilgi edindim. Sana önerilerim bu şekildedir.
Kanalında başarılar dilerim.

_Zaur_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23,314
Yalan söylemeyi sevmem. Çektiğin videonu izlemektense kendime zaman ayırırım. Yada trendyolda kampanya kovalarım :D

Artık eski oyun videolarına pek kimse bakmaz boşa kürek çekiyorsun sanırım.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,517
Bu oyun cidden güzel olmuş. Güzel video bu arada.

_Zaur_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23,314
;)

Skellige

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,791
3,4 kere bitirdiğim için izlemeyeceğim.

WindStone

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,677
Ufak göz gezdirdim. Çok hızlı konuşuyorsun ve bence oyunun sesi senin sesini bastıyor.

enes_dogru12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ufak göz gezdirdim. Çok hızlı konuşuyorsun ve bence oyunun sesi senin sesini bastıyor.
sağol bende farkettim onu önümüzdeki iki vidodan sonra(onşarı önceden çektim) düzeltmeye çalışırım ve yavaş konuşacağım tavsiye için sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

*video*

bud

Cezalı
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Forum kurallarına uygun şekilde paylaşım yapın lütfen.

29. Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,517
Güzel olmuş yeni videon.