Yeni Üyeniz

eratosten

Doçent
12 Ekim 2008
688
5
18
Selamlar. Yeni üyeniz geldi. Troy beni moderatör yapsanaa, yapsanaaa, yapsanaaaa.....

maxxdump

Dekan
2 Nisan 2008
6,377
6
218
39
Hoşgeldin ;)

Benden sana tavsiye, biraz ağır ol yoksa geldiğin hızla geri gidersin...

eratosten

Doçent
12 Ekim 2008
688
5
18
Aynen katılıyorum :donatello: :D
Arkadaşlar benimkisi espriydi sadece niye bu kadar sert tepki gösterdiniz ki? Ben zaten ne anlarım ki moderatörlükten.Sadece amatör bir bilgisayar kullanıcısıyım. Çok uzun süredir sdn'yi takip ediyordum bu gün de üye olmak istedim ki ilk kez bir foruma üye olmuştum fakat yanlış bişeyler yazmış olmama veya forum kurallarına aykırı birşey yazmamış olmama rağmen üye olmakla hata yaptığımı düşünmeye başladım. Özür dilerim aranıza katılmak istemekle..

burock

Doçent
21 Şubat 2008
792
0
0
Arkadaşlar benimkisi espriydi sadece niye bu kadar sert tepki gösterdiniz ki? Ben zaten ne anlarım ki moderatörlükten.Sadece amatör bir bilgisayar kullanıcısıyım. Çok uzun süredir sdn'yi takip ediyordum bu gün de üye olmak istedim ki ilk kez bir foruma üye olmuştum fakat yanlış bişeyler yazmış olmama veya forum kurallarına aykırı birşey yazmamış olmama rağmen üye olmakla hata yaptığımı düşünmeye başladım. Özür dilerim aranıza katılmak istemekle..

Bizde şakayla karışık temkinli olmanı söledik dostum.O kadar ciddiye alma yani ;)

Tekrar Hoşgeldin..Forumda zevkli vakit geçirmen dileğiyle.... :)

palam

Doçent
24 Haziran 2008
593
4
18
bi sdn mağduru daha . bu da bırakamayacak sdn yi. geçmş olsun arkadaş.