Yeni Transfer Latovlevici İlk 11'De Başladı!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, ligde 4 haftadır sahaya sürdüğü 11’i Kasımpaşa maçında değişirdi. Tudor, 11’de tek değişilik yaparak Linnes’in yerine Latovlevici’ye görev verdi.

igor-tudor-15-08.jpg

Galatasaray, Süper Lig'in 5. haftasında Kasımpaşa ile oynadığı maçta bu sezon ilk defa farklı 11 ile sahaya çıktı. Sarı-kırmızılıların Teknik Direktörü Igor Tudor, ligde geride kalan 4 hafta aynı 11'i ile müsabakaya başlamıştı. Hırvat çalıştırıcı, diğer maçlara göre bu müsabakada sol bekte Linnes'in yerine yeni transfer Latovlevici'ye şans verdi. Tudor, Kasımpaşa maçına şu 11 ile başladı:

“Muslere, Mariano, Maicon, Serdar, Latovlevici, Fernando, Ndiaye, Tolga, Belhanda, Rodrigues, Gomis.”

Tudor, 4 hafta sonra 11’i değiştirdi

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
zaten özette bile dikkat ettiyseniz maskeli şövalyeye çok top verdiler orta açsın diye :)
Benim zaten Karabükspor döneminde de dikkatimi çeken bir oyuncuydu. Beni asıl şaşırtan Gomis'in bu denli iyi oynaması,sizde takdir edersiniz ki katkı vereceği bekleniyordu ama bu kadar fazlası beklenen bir şey değildi.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Benim zaten Karabükspor döneminde de dikkatimi çeken bir oyuncuydu. Beni asıl şaşırtan Gomis'in bu denli iyi oynaması,sizde takdir edersiniz ki katkı vereceği bekleniyordu ama bu kadar fazlası beklenen bir şey değildi.
aynen direk sürpriz oldu kendisi