Yeni Telefon

Bu konuyu okuyanlar

H4EK3D

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Beyler 2 gün önce yeni telefon aldım ancak sanki sar değeri beni etkiliyor gibi eski telefonumdan daha fazla sar değeri var. Aniden kalkınca baş dönmesi ve gözüm karariyor. iPhone 5s vs oppo reno 2 Z
(5 sene). (2 gün)

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751
Beyler 2 gün önce yeni telefon aldım ancak sanki sar değeri beni etkiliyor gibi eski telefonumdan daha fazla sar değeri var. Aniden kalkınca baş dönmesi ve gözüm karariyor. iPhone 5s vs oppo reno 2 Z
(5 sene). (2 gün)

1- Yanlış kategoride açmamaya özen gösterin. 2- iPhone 5S gibi bir telefondan geçiş yaptığınızda baş ağrısı çok olabilir. Bende hiç laptop kullanmıyorken telefonum bozulduktan sonra laptop kullanmaya başladım. İlk zamanlar çok baş ağrısı oldu. Şimdi alıştım hiçbir sorunum yok

H4EK3D

Asistan
Reaksiyon puanı
42
1- Yanlış kategoride açmamaya özen gösterin. 2- iPhone 5S gibi bir telefondan geçiş yaptığınızda baş ağrısı çok olabilir. Bende hiç laptop kullanmıyorken telefonum bozulduktan sonra laptop kullanmaya başladım. İlk zamanlar çok baş ağrısı oldu. Şimdi alıştım hiçbir sorunum yok
Tamam teşekkür ederim inşallah benim içinde aynısı olur.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
bu olayı hafife almayın bir doktora görünün suçlusu yeni telefon da olmayabilir

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
(5 sene). (2 gün)
bende 5 sene İPhone 5s kullandıktan sonra Mİ9T'ye geçtim ekran ve bataryası beni çok tatmin ediyor telefondan çok memnunum
5s'in ekranı bana 3.senemin sonunda çok yetersiz gelmeye başladı gözümü de çok yoruyordu Mİ9T'ye geçince bu problem sona erdi